6 nejčastějších otázek ohledně půjček

Obsah

Chcete rychle získat peníze na realizování vašich plánů? Řešíte koupi bytu, potřebujete zařídit dětský pokojíček nebo jen máte nečekané výdaje a týden před výplatou už nemáte ani korunu? Zkrátka nutně potřebujete půjčku? Ať už jste při jejím získávání ostřílení žadatelé nebo jste úplní nováčci, přečtěte si naše odpovědi na 6 nejčastějších otázek, které vás napadnou při řešení financování svých potřeb. Díky těmto kompletním informacím zvládnete sjednat své půjčky ihned a s jistotou! S námi budete vědět, jak na to!

 

  • Kde mám o peníze zažádat?

Ať se vám to líbí nebo ne, v dnešní době se zkrátka vše čím dál více řeší prostřednictvím internetu a mobilních telefonů. A tak zde najdete i nejširší nabídku finančních služeb! Online vyhledávání má pro vás jednu ohromnou výhodu – díky virtuálním srovnávačům získáte během pár kliknutí tu nejlepší nabídku právě pro vaše účely. Srovnávač vám poradí s volbou vhodného typu půjčky a najde za vás tu s nejnižšími úroky, případně vám zobrazí zajímavé akce. Porovná vám jak bankovní tak i nebankovní úvěry. Další lákavou možností, která vám zde může být navrhnuta, je SMS půjčka. Záleží jen na vašich požadavcích!

 

  • Jaké doklady potřebuji k žádosti?

Vždy si připravte svůj doklad totožnosti, tedy občanský průkaz. Některé společnosti od vás mohou požadovat doklady dva. V tomto případě je dobré mít ještě například řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list. Jestliže nejste občanem České republiky, budete dokládat povolení k pobytu. Pokud vaší volbou není zrovna půjčka bez doložení příjmu, pravděpodobně budete potřebovat ještě potvrzení od svého zaměstnavatele nebo výpisy z účtu.

 

  • Kolik si můžu půjčit?

Odpovědět, jakou výši úvěru si můžete vzít právě vy, je prakticky nemožné. Vždy záleží na vašich konkrétních příjmech a výdajích a vaší celkové bonitě v době žádosti. Všechny společnosti musí propočítávat, jakou maximální splátku vám mohou nastavit. I v případě, kdy své výdělky nemusíte dokládat od zaměstnavatele, je nutné vyplnit dotazník, prostřednictvím kterého jsou zjišťovány.

 

  • Jak peníze získám?

Jak již bylo řečeno, zvolit si o jakou společnost máte zájem a následně podat žádost, je nejrychlejší a nejsnadnější přes internet. Poté budete zástupcem vybrané instituce kontaktováni a domluvíte se na dalším postupu. Počítejte s tím, že v drtivé většině případů získáte požadovanou částku převodem na váš běžný účet – je tedy nutné ho mít zřízený a funkční, a to u české banky.

 

  • Na co můžu peníze z půjčky použít?

Dobrá zpráva je, že peníze můžete získat opravdu na cokoliv. V dnešní době se vás skutečně nikdo nebude ptát, na co je chcete využít. Je to jen vaše věc!

 

  • Jsou s půjčkou spojené nějaké poplatky?

Jednoznačně byste neměli hradit žádné poplatky před podpisem smlouvy a čerpáním peněz! Pak už záleží na jednotlivých podmínkách a také vašich požadavcích. Zpoplatněn bývá například papírový výpis nebo volitelné pojištění neschopnosti splácet. Vedení úvěrového účtu, elektronické výpisy a další obvyklé položky už jsou považovány za standart, který je poskytován zdarma. Téměř vždy tedy zaplatíte pouze úroky a v případě některých akcí, jako je první půjčka zdarma, dokonce ani ty ne!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *