Jak založit vlastní e-shop

Chcete prodávat na internetu a mít vlastní obchod? Zařídit vlastní e-shop je snadné a rychlé. Když chcete e-shop hned, pronájem e-shopu je ideální řešení a v určitých případech ho můžete mít i zdarma.

Než začnete

Víte, co budete prodávat? Rozumíte svému produktu nebo jste našli produkt, který se u nás zatím neprodává a je po něm poptávka? Máte oblíbený koníček? Stále radíte svým přátelům s výběrem vhodného vybavení na hory?

To jsou všechno možnosti, ve kterých můžete uspět. A získat tím i trochu výhodu. Všichni se rádi vracíme do obchodu, kde nám dobře poradili a kde bylo vidět, že produktům rozumí. Podobně vám poradí, když navštívíte obchod s fotopastmi Infoto, s outdoorovým vybavením Affekt a také s koloběžkami Velorama. Všichni tihle e-shopaři jsou specialisté ve svém oboru a obrací se na ně lidé z celé republiky.

Jak založit e-shop

Jděte na stránky Shoptetu a klikněte buď na objednání nebo na vyzkoušení. Vyzkoušet si ho na 30 dní můžete zcela zdarma a taková lhůta vám bude stačit, abyste si svůj e-shop pořádně osahali, naplnili fotkami a texty, propojili s platební bránou a podobně.

Potom se sami rozhodnete, zda vám tato platforma vyhovuje nebo ne. Na výběr budete mít několik šablon, které jsou moderní a technicky dokonalé.

Výhody pronájmového řešení:

  • e-shop máte hned,
  • nepotřebujete IT zázemí ani znalosti,
  • e-shopové šablony jsou neustále aktualizovány a vylepšovány,
  • levné řešení oproti e-shopu na míru, který stojí několik desítek i stovek tisíc.

Pronájmové řešení se samozřejmě nehodí pro každého, je ideální pro malé a střední e-shopaře, kteří hledají kvalitu, za rozumnou cenu, potřebují ho hned a nechtějí se zabývat vývojem stránek.

E-shop můžete mít i zdarma

Pokud prodáváte jen 10 položek, můžete ho mít bezplatně.

Vzdělávejte se

Existuje spousta on-line a off-line kurzů – některé jsou lepší, jiné horší. Zkuste se podívat na přehledného průvodce můj první e-shop, nebo si rovnou stáhněte e-book.

Co ještě vědět na začátku?

  • K prodeji na internetu potřebujete živnostenský list, zařiďte si ho.
  • O propojení na EET se postará poskytovatel pronájmu vašeho řešení.
  • V počátcích podnikání, kdy si chcete pouze prodej vyzkoušet, investujte hlavně do marketingu, nedoporučujeme tedy stavět nový e-shop na míru.

Sledujte tyto zdroje:

www.jakpodnikat.cz

www.shoptet.cz

www.podnikatel.cz

www.ipodnikatel.cz

www.mujprvnieshop.cz

www.mladypodnikatel.cz

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *