Když kancelář, tak čistá. Co nám k tomu pomůže?


Pokud jste lídrem společnosti, moc dobře víte, že je třeba mít všechno založené, připravené, nachystané. Pokud něco nachystané a připravené nemáte, je třeba si udělat ve věcech pořádek. Pořádek vám ulehčí podnikání, budete mít všechno pod palcem, když přijde kontrola, tak se ničím nenecháte zastrašit, neleknete se. Abyste docílili takového pořádku, je nutné mít uklizenou kancelář. Bez ní to skutečně nejde. A jak takovou kancelář perfektně uklidit?

Vaši kancelář by určitě nikdy neměla uklízet uklízečka, protože díky tomu se vám rychle vytrácí potřebné dokumenty. Uklízečka taky nikdy nebude vědět, kam co dala, hlavně se vám ve všech papírech nevyzná. Je to práce pro vás. Je třeba, abyste si vy sami kancelář uklízeli, abyste si vše potřebné skladovali, dávali do šanonů a popřípadě skartovali, pokud už jsou vám dokumenty k ničemu. A navíc je to ekonomické, nemusíte za to nikoho platit.

K takové čisté kanceláři vám však může dopomoct celá řada chytrých vychytávek.

• robot vysavač

Abyste nebyli při práci rušeni nějakou uklízečkou, která by vám přišla jenom vysát, pořiďte si do kanceláře tichého společníka – robota vysavače. Tuhle věc určitě znáte, protože ji jistě máte i doma. Je to skvělý pomocník, který vám při odpoledním šlofíku nebo během vaší obědové pauzy sám vysaje vaši kancelář. Levnější variantu koupíte za pár tisíc, ty dražší si pak koupíte za pár desítek tisíc.

• čistící hmota

Určitě během svého podnikání pracujete na počítači. Je všeobecně známo, že klávesnice v sobě obsahuje hromadu bacilů, které jsou skutečně velice nebezpečné. Je třeba i klávesnici jednou za čas vyčistit, ale ne pomocí sprejů, ale pomocí čistící hmoty. Plechovka s hmotou stojí několik set korun a je vážně praktická.

• čistící sprej

Pokud ve svém podniku například při poradách píšete na tabuli, setřít pak nápisy či poznámky vodou nebo nějakým zmizíkem nestačí. Pořiďte si raději čisticí sprej, který vám přivede tabuli k dokonale čistému stavu. Opět se jedná o záležitost v rozmezí pár stovek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *