Náhradní díly Zetor pořídíte i pro nejstarší vozy značky

I nejstarší české Zetory lze ještě opravit. Náhradní díly Zetor prodává e-shop Nekvinda.cz, a to i pro Zetory 25.

Zetor je sice notoricky známá značka traktoru, ale není to první český, či chcete-li československý traktor. Za první republiky se prodával traktor Svoboda. Ten se však po válce nehodil nastupující komunistické garnituře a svoji slávu měla šanci rozvinout mladá značka: Zetor. Prototyp Zetoru vznikl v brněnské Zbrojovce již ke konci roku 1945 a v roce 1946 se začal první model Zetoru sériově vyrábět. Zetory sice mají tradičně nejsilnější postavené v České republice a na Slovensku, ale dostaly se do dalších 130 zemí světa. Do některých zemí se Zetory vyvážely smontované, jinde se na místě montovaly. Třeba v Indii, kde je slovo Zetor doslova synonymem pro traktor, podobně jako u nás a na Slovensku.

Opravte svůj starý Zetor

Stejně tak, jako lze na Zetor narazit i v té nejvzdálenější zemi, narazíte na něj snad i v každé české vesničce. Jsou to pamětníci starých časů, kteří svým majitelům slouží dobře i dnes. Při sklizni úrody v soukromém sadu, při sběru hroznového vína, i třeba při svážení dřeva z lesa. Zetory si jejich majitelé opečovávají. Někteří jako nostalgické veterány, jiní jako perfektní pracovní nástroje. Ještě pár let zpátky však platilo, že sehnat náhradní díly na Zetor není vůbec snadné. Dnes je vše jinak. E-shop Nekvinda.cz nabízí kvalitní náhradní díly Zetor pro typové řady UŘ I., UŘ II. a UŘ III.,což jsou tzv. unifikované řady Zetorů, které značka za dobu své existence měla. Na Nekvinda.cz tak koupíte náhradní díly pro Zetor 25 i 50, pro Zetory Super, Proxima i Major.

Náhradní díly Zetor jsou dostupné skladem

Celkem tvoří sklad až 50 000 položek určených pro Zetor. Takže si koupíte skutečně vše, od drobných distančních podložek, přes sedadla do traktoru až po polomotory. Tohle vše ve vynikající kvalitě a s odesláním do 24 hodin od objednání.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *