Nebankovní půjčka jako populární a rychlý úvěrový produkt


Když přijde finanční krize, je potřeba ji rychle vyřešit. Většinou postačí několik tisíc korun, se kterými se dá v pohodě přežít do výplaty, případně za ně nakoupit nový spotřebič, bez kterého nemůže domácnost a třeba i firma fungovat. Nebojte se nebankovního půjčování, díky novele zákona došlo k velkému třesku a z trhu se vytratila většina lichvářů.

Jak výrazně pomohla novela?

Novela zákona o spotřebitelském úvěru začala platit v prosinci 2016 (více o ní v tomto článku). Přinesla několik zásadních změn a přísných povinností pro nebankovní i bankovní subjekty: nebankovní společnosti například musely prokázat kapitál ve výši 20 milionů korun a do 1. 3. 2017 si požádat o vydání licence k poskytování půjček od ČNB. Přísné podmínky splnila jen hrstka poskytovatelů – z původních cca 60 000 je evidováno v registru ČNB jen něco kolem 500 firem, které smí poskytovat nebankovní půjčky online.

Žadatelova jistota

Zájemci o tento typ úvěru tak mají větší jistotu, že si půjčí od seriózní firmy, nikoliv od lichváře, který by si naúčtoval astronomicky vysoké poplatky. Každý by si měl před uzavřením smlouvy zjistit, jestli jméno jím vybrané společnosti figuruje v seznamu ČNB. Je také dobré si najít reference od lidí, kteří už mají s danou společností zkušenost. Důkazem serióznosti firmy je i to, pokud patří k členům APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů).

Zdarma pro prvožadatele

Jestliže nemáte s nebankovním půjčováním zkušenosti, máte vlastně obrovskou výhodu, nabízí ji Via SMS s.r.o. Její nebankovní půjčka je totiž pro ty, kdo si půjčují poprvé, zcela zdarma. Půjčit si můžete až 8000 Kč se splatností na 30 dní. Via SMS s.r.o. patří k zakládajícím členům APNÚ a pokud máte účet u České spořitelny, MONETA Money Bank a Fio bank, máte téměř 100% jistotu, že se peníze na vašem účtu objeví ve stejný den, kdy vám byla schválena žádost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *