Potřebujete lešení na stavbu? Pronajměte si ho

V podstatě nezáleží na tom, jestli plánujete výstavbu dvoupatrového rodinného domu, nebo administrativní budovy, protože v každém případě se neobejdete bez lešení. V současné době se vám nabízí dvě možnosti – lešení si můžete buď zakoupit, nebo dočasně pronajmout. Spousta společností i soukromníků využívá druhé možnosti. Půjčovna se totiž postará o dodání, montáž, ale i demontáž a odvoz lešení.

Lešení je nenahraditelnou součástí ve stavebním průmyslu. Stavební společnosti si kupují vlastní lešení, protože ho používají den co den. Soukromníkům pro občasné využití se vyplatí spíše pronájem lešení. Snadno s ním renovujete fasádu, zateplíte obálku objektu, opravíte a vyměníte okapy a podobně.

Půjčovna zajistí kompletní servis

Požadujte kompletní servis, tedy dopravu lešení, jeho montáž, ale poté i demontáž a odvoz, abyste se nemuseli v podstatě o nic starat. Už tak máte spoustu starostí s výstavbou nemovitosti, tak na co si přidělávat další?

Existuje hned několik různých typů lešení, přičemž některé jsou na montáž více náročné, jiné zase méně. Obrovské popularitě se těší především pohyblivá varianta, která bývá široká i úzká. Záleží na tom, v jakých prostorech s lešením potřebujete pracovat. Široká alternativa dosahuje šířky 1,35 metru, úzká zase 0,75 metru.

Kdo nabízí pronájem lešení?

Pokud hledáte společnost, v jejíž kompetenci je i pronájem lešení a další stavební techniky, obraťte se na Boels Rental. Jedná se o odborníka, jenž má v portfoliu hliníková pohyblivá lešení vhodná pro údržbové, instalační a renovační práce. V nabídce uvedené společnosti najdete kromě lešení i čerpadla, dopravní techniku, osvětlení, vzduchový kompresor, nástroje pro vrtání a bourání a podobně. Stačí se jen ozvat, požádat o cenovou kalkulaci, a pak se pustit do práce.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *