Práce realitního makléře by možná vyhovovala i vám

Letošní rok odborníci označují jako ideální rok pro změnu zaměstnání. Nezaměstnanost je velmi nízká a volných pozic je spousta. Firmy mají problém je obsadit. Nechcete i vy udělat radikální krok a začít v jiné firmě a třeba i úplně v jiném oboru?

Možná by se vám mohla líbit práce realitního makléře. Nezáleží na tom, že s prodejem nemovitostí nemáte žádné zkušenosti. Pro tohle povolání vám stačí odhodlání a chuť něco dokázat. Práce v realitách vás naučí spoléhat se jen sám na sebe, ale zároveň za to být patřičně odměněn.

Dostanete takový plat, jaký si zasloužíte

Pracujete v zaměstnání, kde jste placeni od hodiny? Pak nejspíš víte, jak to chodí. Člověk se vlastně ani nesnaží udělat něco extra dobře nebo super rychle, protože se to na jeho platu absolutně neprojeví. Plat realitního makléře funguje jinak. Dostává provizi z uskutečněných zakázek, což je skvělá motivace se snažit. Většinou provize roste s nabytými zkušenostmi. Můžete se tedy bez problému dostat i na plat, který by vám záviděl kdejaký manažer.

Pracujete si, kdy uznáte za vhodné

Zpravidla má realitní makléř práce tolik, kolik chce. Pokud touží pracovat hodně, může se svým klientům věnovat i o víkendu. V létě, když mají děti prázdniny, má naopak šanci udělat si volnější pracovní dobu. Mimochodem, pevná doba zpravidla stanovená není. Je jen na vás, zda budete pracovat od 7 od rána nebo do 7 do večera. Nikdo vás ani nebude nutit trávit v práci 8,5 hodiny.

Nudit se rozhodně nebudete

Zaměstnání makléře je velmi pestré. Určitě se neobejdete bez řidičského průkazu, protože hodně času budete trávit na cestách. Budete jezdit na prohlídky domů i za svými klienty. Někdy se vyskytnete v kanceláři, jindy se vydáte vyřizovat něco na úřad. Stereotyp a nudu každopádně nečekejte.

Navíc se z vás tak trochu stane dobrý anděl. Anděl, který pomáhá lidem prodat nepotřebné nemovitosti a jiným zase najít domov. Tak co kdybyste se stali andělem rovnou u realitní kanceláře RE/MAX Anděl? Té momentálně běží kampaň na nábor nových posil. Přečtěte si u nich na webu příběhy některých realitních makléřů a pak se rozhodněte, jestli chcete, aby se podobným stylem psal i váš příběh.Na jejich webu také najdete odpověď na otázku, jak se stát realitním makléřem.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *