Pravidelné výhry v kurzovém sázení nemusí být jen snem

Zhodnotit prostředky, které máme navíc, pomocí kurzového sázení, je nápad, který asi v průběhu času dostala většina sportovních fanoušků. Většina z nich však o své peníze přichází, jelikož při svém tipování musí bojovat proti dvěma soupeřům najednou. Jedním je samozřejmě mužstvo protivníka, a druhým je bookmaker sázkové kanceláře, který dokáže velmi dobře odhadnout vítěze a sestaví kurz tak, aby sázející byl v nevýhodě. Pokud totiž vsadíte na mužstvo, které má vyšší pravděpodobnost výhrya skutečně vyhrajete, je díky nízkému kurzu vaše výhra příliš nízká, aby pokryla předchozí ztráty. Kurzy jsou sestavené tak, že dlouhodobě prostě nemůžete vyhrát. Přesto jsou však sázkaři, kteří na sportovních sázkách slušně vydělávají – jak je to možné?

Jaké je tajemství úspěšných sázkařů?

Je to docela prosté. Ani bookmaker není vševědoucí a občas prostě neodhadne výsledek zápasu správně. Silnější mužstvo ohodnotí vyšším kurzem, než by odpovídalo jeho kvalitě. Úspěšný sázkař takové zápasy dokáže najít, identifikovat a díky tomu zvýšit svůj zisk. Pro laika je samozřejmě něco takového velmi obtížné. Nezbývá mu jiná možnost, než využít služeb sázkového poradce, který tuto těžkou práci odvede za něj. Díky tomu mohou pravidelně vyhrávat i lidé, kteří nemají na hledání výhodné sázky čas ani znalosti.

Jak najít kvalitní sázkové poradenství

Sázkový poradce by měl k sázejícím přistupovat fér. Neměl by tvrdit, že jeho tipy vždy vyjdou, naopak by sázející měl upozornit na všechna rizika. Měl by také na svém webu zveřejnovat statistiky svých tipů, aby si sázející mohli udělat nezávislý obrázek, jakých úspěchů mohou dosáhnout. Všechny tyto podmínky splňuje poradenství Sázej s Robem – zkušenosti jeho dlouhodobých uživatelů hovoří o férovém a transparentním přístupu i tipech, díky kterým se jejich úspěšnost zvedla o desítky procent.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *