Regály vhodné nejen do skladu, ale i do prodejny

Obsah


Hlavní funkcí regálů je co nejúčelněji uskladnit zboží. Získáte tak dokonalý přehled o všech produktech, které máte ve skladu či na prodejně. Už žádné povalující se zboží, jež se špatným skladováním ničí.

Praktičnost a přehlednost

Skladové regálové systémy perfektně řeší skladování zboží jakéhokoliv druhu. Můžete do nich umístit potraviny, stavebniny, textil. Zkrátka vše, co vás napadne. Díky své variabilitě se hodí téměř kamkoliv. Uplatníte je ve své dílně, garáži, obchodě a výrobní hale. Samozřejmostí regálových systému L. L. TRADE je splnění všech bezpečnostních požadavků, evropských norem a předpisů.

Druhy regálových sestav

Podle předmětu vašeho podnikání si vyberete regál přímo na míru. Lehké skladové regály se nejlépe hodí jako mezisklad před prodejnou. Pokud potřebujete zboží často přesunovat, tak se vám určitě vyplatí mobilní regály s kolečky. Paletové regály vynikají vysokou nosností, dokážou unést až 5 tun. Tento typ se používá zejména ve stavebnictví, ve kterém usnadňují manipulaci s materiálem vyšší hmotnosti.

Specialista na regálové vybavení

Veškeré doplňky do prodejny a do skladu naleznete na stránkách www.l-ltrade.cz. V širokém sortimentu této společnosti naleznete také stojany, pulty, vozíky a vitríny. Skladovací místnost díky nim bude zařízena kompletně, přehledně, prakticky. Zkrátka na uskladněné zboží bude velmi pěkný pohled.

Orientace na zákazníka

Nevyberete si z nabídky? Pak není problém vyrobit vám regál přímo na míru dle vašich požadavků. Můžete si navolit nejen konkrétní rozměry, ale i materiál a design. Službou, kterou jistě oceníte, je působnost po celé ČR a to 24 hodin denně. Navíc dodávku je možné uskutečnit též v noci, o víkendu a ve svátek. Příjemným bonusem je výhodná cena a kvalita na vysoké úrovni.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *