Rekvalifikační kurzy Liberec nastartují vaši novou kariéru

Celoživotní vzdělávání je dnes standardem. Doplňovat si vzdělání je v rychle se měnící době naprostou nezbytností. Běžně zjistíme, že nám naše vzdělání nestačí, nebo se s ním nemáme šanci v dnešní době či v místě, kde žijeme, uplatnit. Pojďte se rekvalifikovat na obory, které jsou v kurzu. Jsou to především personalistika, účetnictví a mzdové účetnictví.

Rekvalifikace se může hodit každému

Nezáleží na tom, jaké máte dosavadní vzdělání. Se střední i s vysokou školou často v určitém věku, nebo na určitém místě, kde se rozhodnete usadit, zjistíte, že vám vaše vzdělání nestačí. Někdy prostě zastaralo díky rychlé době, ve které žijeme. Jindy zjistíme, že by se nám hodily znalosti z naprosto jiného oboru. A pak je tady situace, kdy jsme třeba obor i vystudovali, hned jsme se mu nevěnovali (u žen bývá typická mezera v pracovním procesu v době péče o děti), a za tuto dobu jsme všechno zapomněli. Ve všech těchto případech se hodí rekvalifikační kurzy, o jejichž úhradu máte v mnoha případech možnost požádat dokonce váš úřad práce.

Rekvalifikační kurzy v Liberci

Rekvalifikační kurzy Liberec od Orange Academy se aktuálně zaměřují na obory Personalistika, Účetnictví a Mzdové účetnictví se základy personalistiky. Firma, která je lídrem v oboru, již vypsala termíny na nejbližší období. Kurzy trvají 8 až 12 dnů a kompletně vás provedou vším, co v těchto oborech potřebujete znát.

Kurzy Orange Academy vedou profesionální lektoři s bohatou praxí. Nepůjde tedy jen o čistou teorii, ale dozvíte se, jak tyto znalosti uplatnit v reálném životě, seznámíte se se zajímavými situacemi, do kterých se lektoři dostali v praxi, a vše si přímo vyzkoušíte. Po skončení kurzu jste schopni zcela samostatně v daném oboru začít fungovat a vést účetnictví i mzdové účetnictví, či zabrousit do dnes tak zajímavé oblasti personalistiky. Orange Academy má připraveny vlastní studijní materiály, včetně perfektně zpracovaného e-learningu pro další doplnění znalostí.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *