Skype výuka – efektivní metoda jazykového vzdělávání

Obsah

Navštěvování jazykových kurzů je mnohdy velkým oříškem. Ač víme, že bychom jazykový kurz potřebovali jako sůl, nenajdeme si na něj v dnešní hektické době čas. Jsme vytížení prací, péčí o rodinu nebo třeba jen náročným rozvrhem ve škole.

Dojíždění na lekce se nám mnohdy zdá natolik komplikované a zdlouhavé (a pro ty bydlící v odlehlých končinách skutečně i je!), že snahu o jazykové vzdělávání raději úspěšně dopředu vzdáme.

Ať už je to pro Vás pouhá výmluva nebo ne, přinášíme dnes revoluční (a pro výmluváře tedy spíše smutnou) zprávu. Máme pro Vás moderní možnost, jak se jazyk opravdu naučit – za efektivního využití Vašeho času a ukončení jeho plýtvání na přejíždění do kurzu a zpět.

A navíc je tato možnost využitelná jak pro jazykové kurzy řečtiny pro Vaši soukromou dovolenou, tak třeba pro firemní jazykové kurzy angličtiny!

Skype výuka – revoluce v jazykovém vzdělávání

Revolučním řešením je Skype. Online program, který si stáhnete do Vašeho počítače a můžete se se svým lektorem spojit téměř odkudkoliv, kde budete mít internetové připojení, bez jakékoliv potřeby dojíždění do jazykové školy. Jaké jsou tedy výhody studia jazyka přes Skype?

1. Učení se jazyka z pohodlí domova

Pohodlí nade vše. Když přijde na Skype výuku, dopravní zácpy jsou stranou. Je taky jedno, jestli se jazyk budete učit z pohodlí domova nebo třeba o obědové pauze ve Vaší kanceláři. Stačí zapnout počítač, připravit si svou oblíbenou kávu, pohodlně se usadit a kurz němčiny může začít!

2. Čas, který vyhovuje

Lekce si s lektorem domluvíte dle svých časových možností. To s sebou přináší velké výhody. Třeba u nás v Jazykové škole PELICAN, máme lektory, kterým večerní výuka vyhovuje víc než ta přes den. A ze zkušeností studentů víme, že si na svůj kurz mnohdy taky udělají čas až po uložení dětí do postýlek. Tomu říkáme win-win!

3. Lekce jeden na jednoho i ve skupině

Převážná většina našich Skype lekcí je 1:1 (s oblibou ji nazýváme taky one to one lekce). Znamená to, že jste po celou dobu výuky přítomni jen vy a lektor, která má tak možnost přizpůsobit tempo i běh lekce tomu, co zrovna Vy aktuálně potřebujete. Ať už se jedná o přípravu na zkoušku nebo na dovolenou příští rok.

Zejména firemní vzdělávání pak nabízí možnost taky skupinových Skype lekcí. Není tak potřeba dojíždění do jazykové školy, zaměstnanci se zkrátka připojí na Skype z prostředí svých kanceláří a výuka může začít!

4. Technicky velmi nenáročné, s příznivou cenou

Skype je komunikační nástroj, který lze používat zcela zadarmo, nečekají Vás tak žádné počáteční výdaje – jediné, co je potřeba, je počítač a připojení k internetu. Další výdaje, které ušetříte, jsou výdaje spojené s dojížděním do kurzu.

Skype kurzy bývají mnohdy levnější proti těm klasickým taky z toho důvodu, že jazykové školy ušetří v ten moment za pronájem dané učebny.

Jazyková škola Brno PELICAN nabízí Skype výuku. Lekce přes Skype jsou schopny z 99 % nahradit klasickou výuku, při které je lektor fyzicky přítomen. Jako materiály jsou používány PDF dokumenty, poslechová cvičení, studenti skládají testy a procvičují nejen konverzace a slovní zásobu, ale taky psaní či čtení.

Jestliže Vás tato metoda zaujala, neváhejte se na nás obrátit. Moc rádi Vám předáme veškeré informace, týkající se Skype výuky. Konec odkládání, se svým jazykovým kurzem můžete začít třeba už zítra!

Budeme se těšit.

Tým PELICAN

 

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *