Netradiční teambuilding na Karlštejně – vystupte z řady

Který Čech by neznal Karlštejn? Patří k nejznámějším hradům v České republice vůbec, jeden z nejnavštěvovanějších a v kultuře dokonce i nejopěvovanějších. Vzpomeňte například na film Noc na Karlštejně. Pro rodinné výlety se tedy stal již klasickou destinací.

Napadlo vás ovšem někdy, že byste vzali své kolegy a společně jste vyrazili do tohoto krásného regionu upevňovat pracovní vztahy? Pravděpodobně ne, proto se teď zamyslete nad tím, jak úžasný by firemní teambuidling na Karlštejně mohl být.

Jednak to je položeno jen kousek od hlavního města Prahy, jednak zdejší prostředí nabízí mnoho možností co do týmových aktivit. Je možno vyrazit na kola, rybařit, sjet si řeku Berounku, lézt po zdejších skalách a podobně. Pro fajnšmekry je zde pak k dispozici i vyhlídkový let vrtulníkem či balónem. Položte sami sobě otázku, proč by zrovna váš teambuilding nemohl být takto originální? Kolegové to jistě ocení.

Vše je zajištěno oblíbeným hotelem Mlýn, který poskytl příjemné ubytování na Karlštejně již pro mnoho spokojených klientů. V případě dotazů se určitě neváhejte obrátit na samotný hotel.