Už jen poslední byty v rezidenci Malešický háj. Mohou sloužit také jako investice

Atraktivní lokality s novými byty jsou velmi žádané a potvrzuje to také případ pražské rezidenční čtvrti Malešický háj. Většina bytů už je totiž prodaných a ty poslední čekají na své zájemce. Zdejší byty jsou vhodné nejen k plánovanému vlastnímu bydlení, ale také jako investiční byty. To je jeden z nejlepších způsobů, jak v dnešní době, sužované mimo jiné vysokou inflací, uložit a zhodnotit své peníze.

Neváhejte a investujte do bytu

Pro investiční byt je zásadní, aby se nacházel v atraktivní lokalitě. To je dobrým předpokladem pro další snadný pronájem, kde se navíc nebudete muset podbízet cenou, protože zájemci se vždy najdou. Z tohoto pohledu je koupení bytu na Praze 10 ideální jako dobrá investice. S možností stanovit si vyšší cenu nájmu roste obecně také spolehlivost a bezproblémovost nájemníků, což je další výhoda pro investora do takového bytu. Obecně se vyplatí:

  • Nakupovat menší byty od 1+kk do 2+kk
  • Zajistit si výhodný úvěr

Menší byty v krátkodobém horizontu nabízejí lepší zhodnocení z hlediska dalšího pronájmu. V rezidenci Malešický háj najdete právě i takové byty, které kromě toho nabízejí další atraktivní dispoziční řešení, jako jsou balkony, terasy nebo předzahrádky.

Určitě také stojí za to zajistit si pro investiční byt dobrý úvěr. To zároveň umožňuje tímto způsobem investovat do bytů většímu množství lidí, kteří nemají tolik vlastních volných prostředků. Je dobré se podívat, jaká je cena bytu, který vás zajímá a udělat si představu, kolik prostředků budete muset při sjednání hypotéky na investiční byt složit ze svého. Investice do takových atraktivních bytů každopádně stojí v dnešní době za zvážení.

Poslední byty na prodej

Jak jsme již zmínili, o byty v rezidenci Malešický háj je velký zájem, a tak se nevyplatí čekat. Čím dříve se budete o nabídku dosud zbývajících bytů zajímat, tím větší budete mít výběr z hlediska volby vhodného investičního bytu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *