Vybíráte doplňky pro váš hotel? Doporučujeme papírové ručníky a další výrobky

Vybíráte doplňky na toalety ve vašem hotelu, které zajistí vysokou úroveň hygieny a zároveň úsporu vašich peněz ? Doporučujeme Vám zvolit papírové ručníky.

Vyberte si pro sušení rukou do koupelen a umýváren papírové ručníky

Zajištění vysoké úrovně hygieny, čistoty a příjemné vůně v koupelnách hotelových pokojů je nezbytné pro příjemný pocit vašich hostů. Neméně důležité je také zajištění těchto priorit na toaletách a v ostatních částech hotelového zařízení.

Vyberte proto takový systém osušení rukou, který zajistí hostům perfektní čistotu a hygienu na toaletách. Dopřejte svým hostům i zaměstnancům příjemný pocit z použití koupelny a toalety. Při výběru způsobu sušení rukou zvolte jednorázové papírové ručníky, se kterými zvýšíte hygienu na toaletách a snížíte měsíční náklady svého podnikání.

Jaké papírové ručníky vybrat?

Výběr hygienických pomůcek je v dnešní době nepřeberný. Například skládané papírové ručníky vyrobené z kvalitní celulózy představují špičkový produkt pro sušení rukou. Čistě bílé provedení působí luxusním dojmem. Materiál je vysoce savý, netrhá se při kontaktu s vodou, a proto se snižuje množství použitých ručníků i finanční výdaje.

Do hotelu doporučujeme použití také dalších papírových výrobků

Běžným a nezbytným spotřebním materiálem v hotelovém průmyslu jsou také papírové utěrky. Jedním z klíčových faktorů je hygiena. Jelikož jsou papírové utěrky jednorázové, pomáhají minimalizovat riziko šíření bakterií a virů, což je v prostředí hotelů, kde se setkávají různí hosté, zásadní. Tyto utěrky jsou vynikající pro utírání rukou, čištění povrchů a rychlé zvládnutí rozlitých tekutin, což zvyšuje úroveň hygieny, zejména v koupelnách a kuchyních. Jsou snadno použitelné a skladovatelné, což usnadňuje hotelovému personálu práci a zároveň zaručuje spokojenost hostů, kteří oceňují jednoduchý a efektivní přístup k hygieně během svého pobytu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *