Chcete vylepšit image své firmy? Pronajměte si virtuální kancelář na lukrativním místě

V podnikání jde ve velké míře o tzv. image. Na ní se podílí hned několik faktorů, jimž dominuje adresa, na které daná firma sídlí, a kterou má uvedenu v obchodním rejstříku. Ne každá společnost ovšem může vynakládat statisícové částky za pronájem kanceláří v tzv. prestižních lokalitách. Téměř nic jí ale nebrání v tom pronajmout si kancelář virtuální. 

Virtuální kancelář v podstatě máte a nemáte. Fyzicky ji nevlastníte, ale máte ji zapsanou v obchodním rejstříku. A přímo na dané adrese samozřejmě nechybí cedulka s logem vaší firmy. Sídlo své firmy tak můžete mít prakticky kdekoliv. Nutno podotknout, že se pohybujeme v legální rovině. Svou virtuální kanceláří jinými slovy nepřekračujete zákon.

Ceny virtuálních kanceláří

Co se cen za pronájem virtuálních kanceláří týče, tak ty samozřejmě jsou ve srovnání s pronájmy kanceláří skutečných řádově nižší. Za virtuální sídlo na Praze 9 zaplatíte okolo 300 Kč měsíčně, lukrativní Praha 1 vás vyjde na zhruba dvojnásobek. S virtuální kanceláří tedy evidentně značně ušetříte.

Doplňkové služby

Výši vašeho pronájmu ale ovlivňují i různé doplňkové služby, jež můžete (ale nemusíte) využívat. Například u společnosti Profi kancelář s.r.o, jež patří mezi nejstarší provozovatele těchto služeb v Praze a garantuje tak profesionální a dlouhodobě stabilní servis, dokonce máte na výběr hned tři balíčky. V ceně za „mini-sídlo“ jsou například pouze služby, jako jsou sídlo firmy, označení na budově a služby recepce.

Dodejte svému podnikání puncu profesionality

Balíček „profi-sídlo“ je pak rozšiřuje o příjem, dosílání a skenování pošty včetně osobního odběru, přesměrování telefonních hovorů a poskytnutí místnosti pro jednání s úřady. Projevíte-li zájem o skutečný pronájem kanceláře (i na omezenou dobu) a službu sekretářky, uvažujte o balíčku „profi-kancelář“. Ten vašemu podnikání zajisté dodá puncu profesionality.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *