Krátkodobá půjčka může být vstupenkou do dluhové spirály. Známe lepší řešení!

Schází vám pár set korun do výplaty? Pak není nic jednoduššího, než si vzít krátkodobou půjčku. Je ale to nejjednodušší řešení vždy tím nejlepším? Pojďme se společně podívat „na zoubek“ krátkodobým půjčkám. Co to vlastně je? A jaké možnosti se vám v případě aktuální finanční potřeby nabízejí?

Krátkodobé půjčky jsou doménou nebankovních společností. Jedná se o malé půjčky před výplatou v řádu stovek či několika tisícovek. Ne nadarmo se těmto půjčkám říká „půjčky do výplaty“, většinou je totiž využívají lidé, kterým se nepodaří do další výplaty vyjít s penězi. Krátkodobá půjčka se zdá jako celkem smysluplné neškodné řešení: na malou dírku v rodinném rozpočtu malou záplatu. Jenže právě díky této úvaze se mnoho lidí ocitá v ještě větší finanční tísni. Tyto malé půjčky mají obvykle nesmyslně vysoké RPSN, což znamená, že jsou extrémně drahé. Půjčku a úroky sice následující měsíc splatíte, ale z výplaty vám zbyde ještě méně. Mnoho klientů pak žádá o nové a nové půjčky, kterými splácí ty původní, a postupně tak roztáčí nevítanou dluhovou spirálu, ze které vede cesta ven v lepším případě přes finanční poradnu.

Dejte vale nevýhodným půjčkám a lichvářskými úrokům! Společnost TGI Money a.s. nabízí velice férové podmínky a nejvýhodnější půjčku na trhu nebankovních úvěrů. Společnost striktně dodržuje Zákon o spotřebitelském úvěru a nabízí velmi jasné, transparentní úrokové sazby, které si můžete sami spočítat na úvěrové kalkulačce. Nebankovní půjčku od TGI Money a.s. získáte ihned, bez zbytečné byrokracie. Její hlavní výhodou je rychlé vyřízení bez klasického prověřování finanční minulosti žadatele a bez nutnosti dokládat příjmy. O půjčku si navíc můžete zažádat přes internet. Stačí vyplnit a zaslat jednoduchý online formulář a do 24 hodin víte, zda byla vaše půjčka předběžně schválena. Jakmile pak s obchodním zástupcem společnosti vyřídíte veškeré náležitosti smlouvy a společnost vše schválí, máte půjčku prakticky ihned na bankovním účtu. Peníze jsou zaslány do 14 dnů od schválení smlouvy.