nebankovni-pujckaa

Jestliže budete chvíli brouzdat na internetu, vyskočí vám celá řada nebankovních půjček, které vám budou nabízet svoji pomoc a slibovat někdy až astronomické částky. Pokud se však budete o tuto problematiku zajímat detailněji, zjistíte, že nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, nejsou vůbec běžné. Často tu totiž platí spíše známé rčení, že sliby jsou chyby! Z toho důvodu je vždy lepší opatřit si o vybraném poskytovateli co nejvíce kladných referencí. Mezi ty, o nichž je bez problémů najdete, rozhodně patří Rerum!

Po uhrazení verifikační platby 1 Kč nic nebrání zaslání půjčky

Jak poznáte kvalitního poskytovatele nebankovních půjček? Zde platí jednoduché pravidlo, nikdy nikomu neposílejte žádné peníze předem! Nebankovní půjčka Rerum samozřejmě rovněž žádné peníze od svých klientů nežádá. Jak je u nebankovních krátkodobých půjček obvyklé, při první žádosti o půjčku musíte pouze poslat 1 Kč z bankovního účtu vedeného na vaše jméno na některý z bankovních účtů, který patří společnosti Rerum. Jako variabilní symbol přitom vždy uvedete svoje rodné číslo. Tato platba má za cíl ověřit vaši identitu a brání případnému zneužití. Uhradíte ji pouze jednou a každá další žádost o půjčku již bude posuzována zcela automaticky.

Rerum vyniká svojí rychlostí

Peníze můžete mít k dispozici během několika desítek minut. Rerum si totiž dobře uvědomuje, že jeho klienti na finance nechtějí dlouho čekat, a proto posílá nebankovní půjčky ihned na účet. Zpravidla tam jsou k čerpání připraveny dřív, než stihnete dorazit k nejbližšímu bankomatu! Pro získání půjčky je přitom třeba splňovat jen několik důležitých kritérií. Mezi ně patří nutnost být starší 23 let a mladší 65 let, zájemce o půjčku by měl být rovněž českým občanem s trvalým pobytem v České republice. Pro získání půjčky není nutná záruka, stejně tak nepotřebujete ručitele. Pamatujte však na to, že půjčka by vám měla pomoci, proto si ji neberte ve chvíli, kdy si nejste jisti, že ji budete schopni včas uhradit!