Zahrajte si americkou loterii Powerball online

Hrajete-li alespoň občas loterie určitě znáte jejich kouzlo, které vám může přinést někdy až pohádkové bohatství. Stačí k tomu odhodlání a potom určitá porce štěstí. V dnešní době je možné vybírat celou řadu loterijních soutěží. Díky internetu se můžete dokonce pustit do online hraní – v těchto případech se vám otevírají ještě širší možnosti – lze se zúčastnit i mezinárodních a světových soutěží, jak by se vám líbilo hrát americký Powerball online?

Stručná charakteristika amerického Powerballu

V případě, že se rozhodnete vyzkoušet americký Powerball, určitě vás budou zajímat základní informace. Jedná se prakticky o dvě osudí, ze kterých se losují hned dvě řady čísel. V jednom číselném řádku si hráči volí 5 čísel z 69 možných a v druhém řádku potom tipují jedno číslo z 26. Ten, kdo správně tipne všech šest čísel, vyhrává jackpot. Případný vítěz dostává první platbu ihned po nárokování výhry a následně další v několika ročních splátkách. Tahy loterie se konají pravidelně dvakrát týdně – ve středu a v sobotu – lze je sledovat živě na některých amerických televizních stanicích.

Obrovské výhry pro všechny

Loterie americký Powerball procházela v průběhu několika roků vývojem. V současné době mohou všichni hráči vyhrát ještě zajímavější sumy, než kdykoliv dříve. Jedná se opravdu o obrovské částky – v minulosti totiž jackpot přesáhl hranici jedné miliardy amerických dolarů – toto závratné číslo dokáže již výrazným způsobem změnit celý dosavadní život.

Zúčastněte se odkudkoliv

Obrovskou výhodou této loterie je fakt, že ji můžete prostřednictvím internetového připojení hrát kdekoliv. Celý proces je rozdělen do několika dílčích kroků – jedná se o registraci, volbu čísel a platbu. Případní výherci jsou kontaktováni prostřednictvím emailu a zpravidla také telefonicky.