Půjčka pro podnikatele

Chcete rozjet svou podnikatelskou kariéru, ale chybí vám dostatečná hotovost na rozjezd? Naštěstí v dnešní době nemusí znamenat nedostatek financí konec vašim podnikatelským plánům. Stačí si zvolit správný úvěrový produkt a můžete začít podnikat třeba hned. Obrátit se můžete na banku, kde je ovšem velmi složité úvěr získat, trvá to dlouho a musíte mít velmi dobrý podnikatelský plán. Pokud potřebujete peníze hned a nechcete čekat, či víte, že v bance neuspějete, obraťte se na nebankovní společnosti, které poskytují půjčky pro začínající podnikatele. Zde můžete získat peníze takřka ihned.

finance-podnikatel

Půjčka bez doložení příjmů

Jednou z možností, jak rychle získat peníze do začátku podnikání, je půjčka bez doložení příjmů. V tomto případě je velkou výhodou to, že není potřeba dokládat příjem z daňového přiznání ani faktury. Díky minimu papírování je vyřízení úvěru velmi rychlé. Většina společností však nabízí spíše nižší částky okolo 10 000 až 20 000 Kč. Jako podnikatel možná potřebujete peněz více. Zde můžete využít nabídku nebankovní společnosti Home Credit, která poskytuje půjčky až do 180 000 Kč bez příjmů. Jestliže potřebujete ještě více peněz, je to možné, ale v takovém případě je již obvykle nutné ručit nemovitostí, jedná se o půjčky se zástavou nemovitosti. U těchto nebankovních půjček je možné získat dokonce až 50 % z hodnoty nemovitosti. Většina půjček je neúčelová, a proto lze peníze z ní využít i na investice a vklad do podnikání.

Na menší částky stačí rychlá půjčka

Stačí vám jen pár tisícovek do začátku? Pak můžete vyzkoušet rychlou půjčku na účet, někdy označovanou jako SMS půjčka. Zde jen jednoduše zažádáte na internetu u vybrané společnosti pomocí online formuláře a odešlete. Během několika minut vám na email či na mobilní telefon přijde vyrozumění a v případě schválení jsou peníze odeslány na účet okamžitě. Vyzkoušet můžete například Japonskou půjčku s nabídkou půjčky bez poplatků pro nové zákazníky. Získáte až 10 000 Kč na 30 dní zdarma.

podnikatele-pujcka

Podnikat můžete začít ihned

Bylo by škoda zahodit váš podnikatelský sen jen kvůli tomu, že vám chybí finance. Vyberte vhodný produkt a začněte dělat to, co vás skutečně baví.