Profi CZ: Účinné vymáhání dluhů bez poplatků předem

Dluží vám někdo peníze a uplynul již termín, do kterého je měl vrátit? Pokud s vymožením pohledávky máte potíže a dlužník s vámi nekomunikuje, je na čase se obrátit na společnost Profi CZ, která vám s řešením problému pomůže.

Profi CZ je společností, která se specializuje na vymáhání dluhůjiž několik let. Pomáhá fyzickým i právnickým osobám dosáhnout na peníze, které jim dluží jiné osoby. Jde o rychlý a efektivní způsob, jak docílit zjednání nápravy.

Firma upřednostňuje osobní komunikaci s dlužníky svých klientů

Společnost si zakládá na tom, že dlužníky kontaktuje osobně. Právě osobní jednání se totiž jeví jako nejefektivnější, na rozdíl od pouhé telefonní či emailové komunikace. Dlužník, který je osobně konfrontovaný s problémem, dokáže pochopit svoji situaci. Snaží se pak vyvarovat situaci, kdy by byl pohnán až k soudu a přišli na něj exekutoři. Právě hrozba exekuce je dalším faktorem, který většinu dlužníků nakonec dožene k tomu, že raději zaplatí.

Poplatky platíte až za skutečné vymožení dluhu

U Profi CZ máte tu výhodu, že na dlužníka nejste sami, nemusíte se o účinné vymožení pohledávky starat sami. Věc jednoduše přenecháte na externí firmě, která se o vymožení dluhu postará vaším jménem sama. Neplatíte žádné poplatky předem. Cena je stanovená dle výše pohledávky a za služby platíte až v okamžiku, kdy dojde k samotnému vymožení dluhu. Pokud je vymáhání neúspěšné, firma vám sama navrhne případné další řešení, a to včetně možnosti dosáhnout na pohledávku soudní cestou. Na toto řešení však v drtivé většině případů nakonec nedojde, Profi CZ má velmi vysokou úspěšnost při vymáhání dluhů.

Na firmu se můžete obrátit nejen v případě, že vám někdo dluží peníze z klasické půjčky. Řeší například i situace, kdy firmy mají nezaplacené faktury a potřebují je od klientů nechat proplatit. Tato situace je přitom v ČR poměrně častá, firmy rády platí faktury pozdě či dokonce nemají vůbec vůli je zaplatit. Stačí však urgence ze strany Profi CZ a rázem se celá záležitost dostává do pohybu. Pokud tedy máte problémy s dlužníky, neváhejte a obraťte se na Profi CZ.