Databáze webu PenízeNavíc.cz – vše, co potřebují investoři do podílových fondů

Každému investičnímu rozhodnutí předchází (resp. mělo by předcházet) analýza možností drobného investora, ať už se jedná o investovanou částku, investiční horizont, averzi k riziku či očekávaný výnos. Část odpovědí na tyto otázky drobní investoři najdou v databázi podílových fondů na webu PenízeNavíc.cz, kde najdou více jak 1 300 podílových fondů.

Kurzy podílových fondů jsou aktualizovány 3. denně

Právě tato databáze je tím největším a nejaktuálnějším přehledem podílových fondů v České republice. Kurzy jednotlivých fondů jsou (automaticky) aktualizovány 3. denně, pravidelnou (již ruční) aktualizací prochází i informace o podílových fondech, jako jsou jejich poplatky, zaměření, název apod.

Web disponuje i porovnávačem podílových fondů

Automaticky jsou rovněž aktualizovány výkonnosti jednotlivých podílových fondů a graf vývoje hodnoty podílového listu. Návštěvníci webu PenízeNavíc.cz mají tedy možnost porovnat výkonnosti jednotlivých podílových fondů několik let zpětně (u některých fondů až do roku 1980). Za účelem porovnání podílových fondů disponuje web PenízeNavíc.cz porovnávačem podílových fondů, ve kterém si návštěvníci tohoto webu mohou srovnat jednotlivá data až 5 podílových fondů.

Poradí i specialisté spolupracujících s tímto webem

S webem PenízeNavíc.cz navíc spolupracuje několik investičních specialistů, kteří Vám dokáží poradit, jaký typ investice je pro Vás vhodný. Stačí, když prostřednictvím některého z na webu umístěných formulářů požádáte o bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Web PenízeNavíc.cz tak opravdu disponuje vším, co investor potřebuje pro správný výběr investic. Největší a nejaktuálnější databázi podílových fondů a tým specialistů, kteří jsou schopni drobným investorům poradit při výběru vhodné investice a následně pak tuto investici rovněž zprostředkovat.

Pokud tedy uvažujete o tom, že budete investovat své volné peníze, neváhejte a navštivte web PenízeNavíc.cz, případně si rovnou sjednejte konzultaci s některým ze specialistů spolupracujících s tímto webem.