Získejte půjčku až 7 500 Kč ZDARMA! 

Využijte nabídky společnosti Zaplo Finance, s.r.o., a získejte svoji první půjčku zdarma. Půjčit si můžete až 7 500 Kč na dobu až 30 dnů. Cena přitom není jediný důvod, proč si vzít půjčku u této společnosti…

Tím dalším je úspěch Zaplo Finance, s.r.o. ve srovnání tzv. mikro-půjček, které 14. 1. 2015 publikoval server iDnes.cz. Srovnání se, kromě „standardních“ věcí, jako je úplnost kontaktních údajů, reakční doba apod., zaměřilo i věci, které jsou pro spotřebitele důležité z hlediska jeho ochrany, jde o:

  • možnosti (včetně případných poplatků a sankcí) prodloužení splatnosti půjčky
  • postup vymáhání nesplacené půjčky, její případný odprodej
  • podmínky pro řešení sporů u soudu
  • použití rozhodčí doložky

 

Cenově nedostižná a navíc i bezpečná

První půjčka od společnosti Zaplo Finance, s.r.o. má nejenže bezkonkurenční cenu, ale také spotřebiteli poskytuje nadstandardní ochranu a jedná s ním s jako rovnocenným partnerem. Etika a férový přístup jsou přitom pojmy, se kterými se u velké části poskytovatelů nebankovních mikro-půjček nesetkáte.

Peníze můžete mít na svém účtu ji ž v den podání žádosti o půjčku

Poslední významnou výhodou půjčky od společnosti Zaplo FInance, s.r.o., kterou bychom v tomto příspěvku rádi zmínili, je možnost nechat si zaslat peníze z půjčky na svůj vlastní účet, což stále není samozřejmost a někteří poskytovatelé své půjčky posílají složenkou.

Půjčené peníze tak na svém účtu můžete mít v ideálním případě (pozn. dle banky, u které máte svůj běžný účet, viz stránka s často kladenými dotazy na webu společnosti Zaplo Finance, s.r.o.) na svém účtu již v den podání žádosti o půjčku. Na společnost Zaplo Finance, s.r.o. se tedy můžete obrátit doslova na poslední chvíli a ona Vám přesto pomůže.

Není důvod se poohlížet jinde

Neváhejte tedy, a pokud se nyní poohlížíte po možnostech krátkodobé finanční výpomoci, požádejte o svoji první půjčku zdarma u společnosti Zaplo Finance, s.r.o. V případě, že prozatím půjčku nepotřebujete, uložte si odkaz na web společnosti Zaplo Finance, s.r.o. do oblíbených položek Vaše prohlížeče. V době, kdy to bude třeba, pak budete mít výhodnou půjčku na dosah jednoho kliku.

Odkaz na článek s porovnáním nabídek mikro-půjček: http://finance.idnes.cz/bankonvnipoplatky-com-test-mikropujcek-fd6-/viteze.aspx?c=A150112_114719_viteze_sov