Zajistěte si obhajobu v trestním řízení

Zažíváte prekérní situaci, neboť vám, vašemu příbuznému nebo jiné osobě blízké možná hrozí vězení? V tom případě určitě usilujete o kvalitního trestního advokáta, kvalitní obhajobu v trestním řízení. Navštivte webové stránky trestniadvokat.cz a požádejte o zastupování v trestním řízení. Trestní advokát, který se vašeho případu ujme, má trestní právo v malíčku a zajistí vám obhajobu v trestním řízení ve všech jeho fázích.

Obhajoba poškozeného v trestním řízení

Možná je to úplně jinak. Možná jste se právě vy, váš příbuzný nebo jiná osoba blízká stali terčem útoku pachatele trestného činu. Pak nebudete v trestním řízení vystupovat v roli obviněného, ale v roli poškozeného. I v tomto případě budete potřebovat kvalitního trestního advokáta, který se v trestním právu dokonale vyzná. Pomůže vám se sepsáním trestního oznámení, podání vysvětlení u Policie České republiky a všech dalších vyšetřovacích úkonech. Trestní advokát vás zastoupí během hlavního líčení, podá odvolání a dovolání. Trestniadvokat.cz nabízí služby na vysoké odborné úrovni. Neváhejte se proto svěřit právě do rukou tamních kvalitních trestních advokátů s dlouholetou praxí v obhajobách v trestních řízeních.

Obhajoba v trestním řízení při neúmyslném trestném činu

Někdy je nutná obhajoba v trestním řízení i v případě neúmyslného trestného činu. Velmi často jde o nedbalostní trestný čin – dopravní nehodu. Ať už budete vystupovat v roli poškozeného anebo toho, kdo dopravní nehodu způsobil, nechte se při všech jednáních kvalifikovaně zastoupit trestním advokátem. On sám nejlépe určí strategii obhajoby, neboť je v trestním právu jako doma.

V případě, že již nastal výkon trestu odnětí svobody, využijte možnosti právního poradenství kvalifikovaného trestního advokáta. Možná se dočkáte i prominutí zbytku trestu.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *