Dodavatelem hutních materiálů je společnost PRIMAPOL

V posledních několika letech výrazně vzrostl zájem o hutní materiály a plasty, ovšem narazit na spolehlivého dodavatele, kterému záleží na kvalitě, dochvilnosti a preciznosti, je mnohdy nadlidský výkon. V tomto segmentu však působí společnost PRIMAPOL s poměrně velkými skladovými zásobami. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno má uvedený odborník ve své nabídce.

PRIMAPOL vám dokáže poskytnout produkty od různých značek, například od značky MONDEO má k dispozici zpětné ventily, sací filtry, potrubní rozvody a podobně. Stejně tak se PRIMAPOL specializuje na nerezové oceli, letecké materiály, hliník i plasty.

Sázka na jistotu, to je PRIMAPOL

Společnost PRIMAPOL vznikla v roce 2004 a za dobu své existence si vybudovala pevné postavení na tuzemském trhu. Vyznačuje se individuálním přístupem a snaží se vyhovět i specifickým požadavkům každého zákazníka, což zrovna v tomto odvětví není až tak tradiční. Postará se o výrobu různých produktů od trubek a tyčí přes plechy až po desky. Samozřejmě nechybí různé jakosti hliníku jako ENAW-2017, což je materiál dobře tvářitelný za tepla.

Objednávky odbavuje poměrně rychle

V případě, že požadujete rychlé dodání objednávky, PRIMAPOL je ideální volbou, protože disponuje velkými skladovými zásobami. Většinu nabízených produktů tak má skladem, a proto je můžete mít během několika dnů k dispozici přímo u vás v podniku.

PRIMAPOL poskytuje své produkty i služby různým firmám, a to napříč všemi odvětvími. Nerezovou ocel používají potravinářské i zemědělské firmy. Uplatnění tento materiál nachází třeba i v mikroelektronice. PRIMAPOL je odborník, jenž vám pomůže i s výběrem správného řešení.

Podívejte se tedy na webové stránky společnosti, kde najdete kompletní sortiment výrobků, s nimiž můžete u PRIMAPOL počítat.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *