I paletový kontejner má ve skladech své opodstatnění

V podstatě nezáleží na tom, jestli podnikáte v potravinářském průmyslu, výrobním segmentu nebo automobilové oblasti. Pokud totiž disponujete skladem, v němž uschováváte jak materiál, tak i hotové produkty, neobejdete se bez vhodných pomocníků, jako jsou třeba paletové kontejnery. V následujících řádcích vám o nich prozradíme více informací a současně vám představíme společnost, jež se na jejich výrobu specializuje.

Ve skladech i výrobních prostorech nachází paletový kontejner uplatnění, a to hned z několika důvodů. Vyznačuje se totiž vysokou odolností, praktičností a výbornými vlastnostmi. Pomáhá také v logistice, protože se dá stohovat i skládat. V neposlední řadě vás nadchne nízká hmotnost takového kontejneru ale přitom vysoká nosnost.

Jaké paletové kontejnery jsou vhodnou volbou?

V oblasti výroby paletových kontejnerů působí společnost Schoeller Allibert, která má ve svém produktovém portfoliu třeba model Magnum Optimum. Převážet v nich můžete až 750 kilogramů. Plastové skládací kontejnery vyhovují i nárokům firem z automotive a průmyslové výroby. I tak však musíme podotknout, že kontejner má všestranné využití.

Schoeller Allibert se zaměřuje na plně recyklovatelné obaly, a to už více než padesát let. Díky svým bohatým zkušenostem se tato společnost propracovala na místo lídra na evropském trhu.

Schoeller Allibert a jeho nabídka

Schoeller Allibert vám dokáže poskytnout různé produkty, nikoliv jen paletové kontejnery. Obrací se na něj spousta firem z řad zemědělství, potravinářství, maloobchodu a dalších průmyslových segmentů.

V nabídce najdete kromě výše uvedeného ještě pevné paletové kontejnery, IBC kontejnery, skládací přepravky, stohovatelné přepravky, nápojové přepravky a plastové palety či vozíky. V případě, že máte nějaké další dotazy, neváhejte společnost kontaktovat.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *