I se záznamem v registru můžete získat hypotéku

V dnešním světě je mnoho případů, kdy se lidé dostanou do registru dlužníků, aniž by za to mohli. Může se totiž stát, že Vám pošta nedoručí složenku vy tak nemůžete zaplatit. Z částky, která byla třeba v řádech několika stovek korun, se najednou může vyklubat až několikatisícová. Jenže Vy nemáte peníze na to, abyste ji zaplatili. Tímto způsobem se člověk může dostat dokonce až do exekučního řízení. Naštěstí je tu i v těchto případech pomoc. Víte, že i se záznamem v registru a dokonce i uvalenou exekucí, můžete získat hypotéku?

Hypotéka bez registru je skvělým řešením pro všechny, kteří potřebují nemalou částku peněz, ale banka by se k nim obrátila zády. Tam totiž musíte prokazovat své příjmy a je navíc nahlíženo právě do registrů. A se záznamem v nich rozhodně nemáte šanci hypotéku získat. Hypotéka bez registru však dává šanci každému, bez ohledu na to, zda má nízké příjmy, nebo se ocitl ve finanční tísni.

peníze1

Samozřejmě, že nějaké podmínky schválení takové hypotéky mít musí. Rozhodně to však není dokládání všeho možného. Jedné, co musíte mít, abyste mohli tuto hypotéku získat, je věk 18 až 80 let a nemovitost k zástavě. Ta ovšem může být i třetí osoby, která ji k zástavě poskytne za Vás. Pokud toto splňujete, potom již na Vás čeká schválení hypotéky až ve výši 70 % z odhadní ceny nemovitosti. Přitom můžete peníze použít, na co chcete, takže i na vyplacení exekuce.

U této hypotéky se rozhodně nemusíte bát ani vysokého úroku. Ten totiž získáte již od 4 % p. a. dobu splácení si navíc můžete zvolit až na 30 let, tím pádem na Vás čekají i nízké splátky.

Hypotéka bez registru může být cestou ke splnění Vašich snů, nebo Vám může pomoci zbavit se tíživé finanční situace. Požádejte o ni, získejte peníze již do 24 hodin a použijte je na cokoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *