Investujte do kvalitního pohonu dvoukřídlé brány

Pokud potřebujete dostatečně široký vjezd na zahradu, případně ke garážovému stání, nabízí se vám jako ideální řešení dvoukřídlá brána. Svým vzhledem se podobají jednokřídlými protějškům, nicméně jsou speciálně navrženy tak aby pokrývaly širší prostor.

Jak už samotný název napovídá, dvoukřídlá brána se skládá ze dvou branek stejné velikosti, které jsou pomocí pantů a ocelových sloupků pevně ukotveny na obou koncích. Nemusíte zůstávat u klasických manuálních brán, protože i v takovém případě je možné systém automatizovat, takže může mít i dvoukřídlá brána pohon.

Kde koupit kvalitní pohon?

Jestliže hledáte precizní pohon dvoukřídlé brány, podívejte se do nabídky společnosti Kovoinox, která má v nabídce hned několik variant. Vylepšete tedy svůj exteriér co nejdříve a užijte si komfort.

Výhody dvoukřídlých bran

  • Dvoukřídlé brány se vyrábějí na míru, takže vám budou vyhovovat rozměry i provedením.
  • Vybrat si můžete ze široké škály designů.
  • Dvoukřídlé brány mohou mít pohon pro samostatné otevírání a zavírání obou křídel.
  • Ve srovnání s velkými jednokřídlými bránami mají tyto dvoukřídlé výrazně menší poloměr otevírání.
  • Pro maximalizaci šířky průjezdů se využijí menší sloupky.
  • Vybrat si můžete z široké palety designového provedení, včetně možnosti výplně ocelovými profily, tyčemi, případně originálnějšími materiály na míru.

V oblasti bezpečnosti byste neměli dělat žádné kompromisy, a proto i společnost Kovoinox využívá rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti v oblasti výroby a konstrukce pohonu a dalšího materiálu, aby vám mohla nabídnout vskutku kvalitní produkty. Brzy se tak můžete těšit z bezpečné a profesionální dvoukřídlé brány.

Kovoinox poskytuje kvalitní komponenty pro samonosné posuvné a křídlové brány renomovaných italských výrobců Nice a Key. Pyšní se kompletním značkovým příslušenstvím pro křídlové brány a vrata či samonosné posuvné brány a taktéž pohony vrat do domácností a průmyslu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *