Jaké silniční kolo vás podpoří během tréninku i závodu?

Cyklistika je jeden z nejpopulárnějších sportů na celém světě. Není se čemu divit, kombinuje v sobě totiž tak velké množství disciplín, že si na to své přijde vážně každý jedinec. Někomu stačí občasný výlet po cyklostezkách, jiný rád zdolává složitý terén v lese, zatímco populární jsou i závody na silnicích. Ať tak, nebo onak, alfou i omegou úspěchu je kvalitní kolo. Jaké zvolit?

Italská kvalita

Žádnému milovníkovi cyklistyky nemusíme představovat slavnou italskou společnost Bianchi. Právě ta patří mezi úplně nejstarší průkopníky tohoto odvětví na celém světě. I v dnešní době, o mnoho generací později, patří mezi absolutní špičku na trhu.

Sháníte tedy spolehlivého parťáka na trénink i závody? Pak si zvolte kolo Bianchi. Nemusíte se bát předražené ceny. Tato společnost vyrábí jak levnější kusy za přibližně 25 000 Kč, tak i luxusní prostředky za 100 000 Kč. Záleží tedy jen na vašich požadavcích a samozřejmě i možnostech.

Pestrý výběr

Jaké silniční kolo Bianchi stojí za to? Zlatou střední cestou je třeba typ Sprint 105 11sp. Jedná se o ideální volbu pro méně zkušené závodníky, jejíž tělo je vyrobené z odlehčeného karbonu. Geometrie je samozřejmě uzpůsobená přímo k závodění, takže se nebavíme o bicyklu vhodném pro oddechové jezdění.

A co ostatní součásti kola? Brzdy, ráfky, přesmykače a podobně? To zjistíte na webových stránkách oblíbeného e-shopu Bicykly.cz, kde pořídíte Bianchi vychytávky za bezkonkurenční ceny. Ke každému kusu najdete podrobný výčet použitých dílů i vlastností, takže si vyberete dobře i přesto, že nakupujete online.

Pokud si chcete přece jen budoucího parťáka na cesty vyzkoušet, zastavte se na prodejnu v Ostravě. Věnovat se vám budou zkušení cyklisté, již vám ochotně poradí a pomohou vám vybrat nejlepší kousek.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *