Potřebuje vaše plochá střecha rekonstrukci? Jděte na to co nejdříve!

Provozujete výrobní halu a chcete optimalizovat své výdaje za energie? V takovém případě nezapomínejte na pořádnou péči o svou střechu. Právě skrz ni může unikat ohromné množství tepla, zatímco z opačné strany bude dovnitř zatékat voda a způsobovat vám další potíže. Jak na rekonstrukci ploché střechy?

Starejte se o svou hydroizolaci

Častým zdrojem problémů je právě hydroizolace. Jednotlivé pásy mívají životnost pouze okolo 15–20 let. Samozřejmě záleží i na jejich mechanickém a tepelném namáhání, případně pravidelné údržbě. Ať tak, či onak, rozhodně byste je měli jednou za čas nechat vyměnit. Taková investice vám v následujících desítkách let zvládne ušetřit klidně i miliony korun.

Díky rekonstrukci ploché střechy zamezíte únikům vyprodukovaného tepla a udržíte ve své firmě optimální klima. To je důležité hlavně v případě, kdy například vyrábíte díly s přesností na setiny milimetru. Přesná strojírenská výroba vyžaduje stabilní teplotu. O hromadění vlhkosti uvnitř firmy z důvodu děravé střechy ani nemluvě.

Služby pro podnikatele

Na ploché střechy firem se od roku 2015 zaměřují odborníci ze společnosti R3STAV. Ti pokládají tři druhy hydroizolačních vrstev – PVC Folii, FPO/TPO folii a modifikované asfaltové pásy. Stejně tak si hravě poradí s opláštěním, polykarbonátovými stěnami, a dokonce i s instalací střešních světlíků (když už budete v tom).

Ještě před samotným rozhodnutím musíte získat jasnou představu o tom, jak může vaše střecha vypadat. Rozklikněte si internetové stránky pod výše vloženými odkazy. Dostanete se do prostředí zmíněné společnosti a budete si moci prohlédnout fotografie i další informace z předchozích projektů. Zároveň uvidíte cenu jednotlivých zakázek, takže budete mít dokonalý přehled.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *