Samoobslužné ruční myčky na vzestupu

Bezkontaktní mytí aut se v poslední době setkává u řidičů se stále větší oblibou. Jedná se o vysokotlaké ruční mytí, kdy nedochází k použití kartáčů, které by poškozovaly lak. Pro mnoho řidičů je rozhodujícím faktorem také cena. Toto mytí aut vás vyjde podstatně levněji, než mytí aut v běžné automyčce, na druhou stranu klasická automyčka vám šetří čas, zatímco v bezkontaktní myčce strávíte delší dobu.

Mycí programy, které můžete použít

Samoobslužná ruční myčka, stejně jako myčka kartáčová, nabízí hned několik mycích programů. Základem každého mytí auta je kvalitní předmytí, díky kterému je pak možné špínu snadněji očistit. Základní mytí je běžným standardem, který vyžadují všichni řidiči. Čištění probíhá za pomoci rozpuštěného mikroprášku, který je velmi šetrný k laku. Zbývající nečistoty jsou poté odstraněny oplachovým programem. Stejně jako v klasické myčce aut, i v bezkontaktní automyčce je možné si svůj vůz navoskovat a zajistit tak maximální ochranu laku před poškozením. Závěrečný program se pak postará o dosušení a doleštění vozu. Kompletní popis nabízených programů najdete pod odkazem bkfcarwash.cz.

Proč je bezkontaktní myčka lepší?

Nespornou výhodou bezkontaktní myčky je šetrnost mytí ve vztahu k laku vozu. Pokud není vozidlo příliš znečištěno, stačí silný proud vody k dokonalému umytí celého vozu. Použití kartáče se doporučuje pouze při velmi silném znečištění, aby byl lak vozu co nejvíce chráněn před poškrábáním. V bezkontaktní myčce můžete skvěle umýt i kola vozu. Pokud máte lité disky, umožní chemie mycího programu výborné vyčištění i těchto velmi namáhaných částí automobilu.K zajištění maximálního lesku vozu je potřeba dodržovat technologický postup mytí, který je uveden v návodu k použití u každého mycího boxu. Je vhodné projít celý pětikrokový program a použít všechny kroky z mycího programu. Po dokončení mytí má uživatel dvě možnosti. Buď odjede pryč a nechá vůz oschnout během jízdy, nebo je možné využít stání přímo u mycího boxu a vůz vyleštit pomocí vhodných leštících hadříků. V případě, že Váš vůz potřebuje i vnitřní čištění jsou součástí myčky i výkonné vysavače pro úklid interiéru vozu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *