Čím potěšit svou ženu? Kvalitní šperk je jasnou volbou

Ať už vás čeká výročí, narozeniny, svátek či svou ženu chcete potěšit prostě jen tak, věřte, že květiny a kvalitní šperk je ta nejvhodnější kombinace, která potěší srdce každé ženy a dámy. Nicméně výběr toho pravého šperku není pro muže vždy lákavou aktivitou, jelikož často neví, jaký druh šperku vůbec pořídit. Pánové, nechte si poradit a vsaďte na náramky.

Křišťálový náramek

Pokud si opravdu nevíte rady, křišťálový náramek je tou nejlepší volbou. Je totiž průhledný, a tak se bude vaší partnerce hodit opravdu k jakémukoli barevnému outfitu. Křišťál je také známý tím, že pohlcuje všechna negativa a odráží zlé síly, tudíž jeho majitelka bude více vnímat pozitivní energii okolo sebe a bude spokojenější. A to je rozhodně výhoda i pro vás, pro muže. Ne nadarmo se říká, že křišťál je odrazem čistoty duše. Pokud své partnerce prozradíte tyto skryté účinky křišťálu, jistě zabodujete ještě více.

Tyrkysový náramek

Tyrkysový odstín modré barvy je barvou letošního roku – určitě jste si mohli všimnout tohoto odstínu v partnerčině šatníku. Proto ji jistě potěšíte, když jí darujete tyrkysový náramek. Nejenom, že bude mít radost z toho, že od vás dostala šperk, ale také bude potěšena, že si jí všímáte a zvolil jste dárek přímo „na míru“ jejímu šatníku. Nezapomeňte se zmínit, že tyrkys je také znám jako kámen lásky, takže má ještě skrytou vztahovou hodnotu.

Perlový náramek

Perly jsou odvěkou ozdobou nejenom dámských krků, ale také zápěstí. Nemusíte se bát, že byste za tento náramek utratili velkou částku, i když se jedná o pravé perly, jejich cena vás nezruinuje – ale vaše partnerka bude mít pocit luxusu, který jste jí dopřál. Navíc pokud zvolíte univerzální bílou barvu perel, můžete mít jistotu, že jej žena bude nosit ke každé příležitosti.

Jaký typ náramku jste jí vybrali?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *