Investujte s PFC Invest do korporátních dluhopisů

Obsah

Hledáte vhodný investiční nástroj, který dokáže zhodnotit vaše peníze? Pak zvažte investice do dluhopisů společnosti PFC Invest, jež nabízí bezpečné investování s výnosem 8,8 %.  Navíc tyto korporátní dluhopisy jsou vhodné pro začínající i zkušené investory. Investovat můžete již od 25 tisíc. A proč si pořídit právě dluhopisy od společnosti PFC Invest?

Populární investiční nástroj

V současné době patří investování do dluhopisů mezi stále populárnější investiční nástroj. Předností korporátních dluhopisů je totiž nabídka vysokých výnosů v porovnání s rizikovostí investice, která patří mezi středně rizikové investice. V porovnání s  jinými druhy investičních nástrojů navíc korporátní dluhopisy nevyžadují žádné velké znalosti. Nakonec se jedná o krátkodobý typ investice, a to nejčastěji v rozmezí 3-5 let.

Přednosti dluhopisů PFC Invest

Značnou výhodou korporátních dluhopisů od firmy PFC Invest je jejich předmět podnikání, jež je zaměřen na výstavbu a prodej nemovitostí. Díky tomu lze korporátní dluhopisy firmy PFC Invest považovat za spolehlivé s nízkou mírou rizika. Investování do nemovitostí totiž patří spíše do konzervativního investování, které je charakteristické svoji stabilitou a růstem cen v čase. Avšak je nutný vysoký vstupní kapitál. Ve prospěch společnosti PFC Invest hovoří také ručení vlastním majetkem a pojistka na 100 milionů korun, která pokryje většinu závazků.

Vyhodnoťte všechna rizika

Každá investice nese  jistá rizika, to je fakt, na který je potřeba vždy myslet. K vyhodnocení rizik investice do dluhopisů společnosti PFC Invest vám pomůže především prospekt schválený ČNB, v němž najdete základní údaje o emitentovi, popis rizikových faktorů investice a další údaje. Také můžete nahlédnout do auditorské zprávy. Všechny dokumenty a informace jsou vám k dispozici na webových stránkách společnosti PFC Invest v sekci Pro investory.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *