Repasovaný telefon Apple jako dárek pod stromeček

Mnozí rodiče nyní stojí před velkým dilema. Moc by si přáli splnit svým dětem přání, jenže nejde o přání nenáročné. Starší děti už bývají rozumnější, ty mladší si však Ježíškovi častokrát píšou o dárky typu notebook či telefon. A nejen tak ledajaký. Velmi často se v dopisech Ježíškovi objevuje iPhone, protože právě telefony značky Apple jsou mezi mladými trendy.

Když se pak jako rodič podíváte na ceny nových telefonů Apple, zůstane vám rozum stát. Tohle prostě není dárek, který byste si mohli dovolit. Nebo přece jen? Nemusíte pořizovat nový iPhone, jako vynikající dárek poslouží repasovaný telefon Apple.

Dětem nemá smysl pořizovat telefon za dvacet tisíc

Nosit v kapse telefon za dvacet či třicet tisíc opravdu není jen tak. Dětem mobil častokrát spadne, někde ho zapomenou nebo úplně ztratí. Právě proto se hodí jim koupit telefon z druhé ruky. Ne však někde z bazaru, protože tam si nikdy nemůžete být jisti jeho skutečným stavem. Vsaďte raději na repasované zboží.

Repasovaná elektronika je taková, která sice byla používaná, ovšem pak ji vykoupili profesionálové, prohlédli ji a opravili případné chyby. Následně ji dávají opět do prodeje.

TIP: Vyhledávač zboží

iPhone v parádním stavu a se zárukou

Profesionální firma si nemůže dovolit lhát o stavu produktů už jen kvůli své pověsti. Podívejte se například do sortimentu Malicomputer, každý iPhone tam najdete zařazený do kategorie. Kategorie A znamená výtečný stav, kategorie B o něco horší, telefon z kategorie B může mít nějaký ten škrábanec na těle či displeji. Na repasované zboží dostáváte 12měsíční záruku.

Ceny jsou přitom mnohem příjemnější než u nových kusů. Třeba takový Apple iPhone 7 v A kategorii s pamětí 128 GB koupíte za 5000 korun. To už je cenově mnohem dostupnější dárek než nový iPhone, nemyslíte? Buďte chytrý Ježíšek, nakupte repasované zboží!

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *