Kam za adrenalinovými zážitky v květnu?

Teplé květnové počasí láká k nejrůznějším venkovním aktivitám. Venkovní teploty jakoby spíše připomínaly spíše letní počasí. To však rozhodně nevadí, spíše naopak. Květnové víkendy můžete využít nejen ke svým oblíbeným koníčkům, ale také k vyzkoušení něčeho nového.

Co jste možná nevěděli o bungee jumpingu

Nenechejte se dlouho přemlouvat a najděte v sobě dostatek odvahy například na bungee jumping. Právě bungee jumping Vám vžene velkou dávku adrenalinu do krve, bez nějž si tento zážitek nelze ani představit. Bungee jumping dnes patří mezi legendární aktivity. Málokdo však ví, že své kořeny nachází ve starobylé legendě. Svůj původ bungee jumping nachází na ostrově Pentecost v souostroví Vanuatu v Melanésii v Jižním Pacifiku. Zmínka se váže k ženě, která při útěku před svým manželem vyšplhala na vysoký strom. Ke kotníkům si uvázala liánu a vrhla se střemhlav dolů, takže ji nestačil její manžel chytit. Žena si zachránila svůj život jen díky tomu, že měla liánu přivázanou ke kotníkům. Snad na počest této odvážné ženy získal bungee jumping na popularitě. Díky Firmě na zážitky si můžete bungee jumping vyzkoušet na vlastní kůži v Písku, Harrachově nebo Chomutově od května do září. Voucher koupíte snadno zde www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/.

Nenechejte se odradit ani tandemovým seskokem padákem

Nudit se rozhodně nebudete ani při tandemovém seskoku padákem. Při seskoku padákem můžete zažít to samé, co každodenně prožívají profesionální parašutisté. Adrenalin Vám začne stoupat do krve již během letu letadlem. Pocity mírné obavy z toho, zda je tento zážitek skutečně tím pravým ořechovým právě pro Vás, zaženete při seskoku. Po něm na Vás čeká volný pád s volností ptáka. Na závěr přistanete na pevnou zem a budete chtít tandemový seskok padákem prožít ještě minimálně jednou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *