Konsolidace půjček vám může pomoci

Pokud máte více půjček, než si můžete dovolit aktuálně platit, je s tím třeba něco dělat. Pokud si je necháte umně sloučit do jednoho balíku, nezaplatíte nejen bankovní nebo poštovní poplatky za několikeré platby, ale ušetřit můžete něco i na úrocích. Snížíte si měsíční splátku řádově až o desítky procent, uleví se rodinnému rozpočtu, a i vaší psychice. Konsolidace půjček prostě není špatným řešením!

Maximální přehled nad svými nesplacenými pohledávkami

Pět půjček – každá v průměru na třicet tisíc. A mějte o tom skvělý přehled! Když si je necháte sloučit do jedné, budete mít jistotu, že na žádnou složenku nezapomenete a nečeká vás tak žádné obrovské penále. Musíte si ale dobře vybrat firmu, která vám takovou službu připraví – levně, a navíc stoprocentně na míru. Bez stresu, zbytečných poplatků a dlouhého čekání, co všechny jen hodně obtěžuje.

Možností je navíc na trhu poměrně hodně. Pokud chcete nějaké hmatatelné doporučení, které má dobrou vypovídací hodnotu, jedno vám teď naservírujeme. V dnešním souboji se utkají Equa bank RePůjčka a Home Credit konsolidace. Která z těchto dvou možností je výhodnější? Kde bude lepší jednání, kde se dočkáte zajímavějších podmínek? Hned si to povíme!

Konsolidace Equa Bank – RePůjčka Home Credit
Rozsah 30 tisíc až 1 milion korun 30 až 600 tisíc korun
Úrok / RPSN od 4,7 / 4,81 % 6,87 / 7,1 %
Lhůta splatnosti 6 až 96 měsíců, tj. osm let 24 až 96 měsíců, tj. osm let
Poplatky Ne Ne

A je to jasné! Vítězem dnešního srovnání se stává Equa Bank, nicméně Home Credit není až o tolik pozadu a rozhodně jde o možnost, kterou není od věci zvažovat. Každému je ale jistě jasné, že možností na trhu je vlastně poměrně hodně. Můžete proto vybírat z několika dalších nabídek, stačí provést prosté srovnání a podívat se zejména na ukazatele jako je RPSN. Jedině ten totiž spolehlivě napoví, jestli je konsolidace úvěrů výhodná – nebo byste se měli podívat radši někde jinde. Při možnostech, jaké na dnešním úvěrovém trhu jsou, rozhodně není od věci se trochu porozhlédnout.

S Equa Bank máte možnost nastavit si například libovolnou výši splátky, což jen tak někde k dispozici nebude. Home Credit umožní si výši splátek měnit podle aktuálních potřeb. Doplňkové služby jsou zkrátka něco, bez čeho se nevyplatí na trhu vůbec působit…

 

 

 

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *