Konsolidace půjček vám může pomoci

Pokud máte více půjček, než si můžete dovolit aktuálně platit, je s tím třeba něco dělat. Pokud si je necháte umně sloučit do jednoho balíku, nezaplatíte nejen bankovní nebo poštovní poplatky za několikeré platby, ale ušetřit můžete něco i na úrocích. Snížíte si měsíční splátku řádově až o desítky procent, uleví se rodinnému rozpočtu, a i vaší psychice. Konsolidace půjček prostě není špatným řešením!

Maximální přehled nad svými nesplacenými pohledávkami

Pět půjček – každá v průměru na třicet tisíc. A mějte o tom skvělý přehled! Když si je necháte sloučit do jedné, budete mít jistotu, že na žádnou složenku nezapomenete a nečeká vás tak žádné obrovské penále. Musíte si ale dobře vybrat firmu, která vám takovou službu připraví – levně, a navíc stoprocentně na míru. Bez stresu, zbytečných poplatků a dlouhého čekání, co všechny jen hodně obtěžuje.

Možností je navíc na trhu poměrně hodně. Pokud chcete nějaké hmatatelné doporučení, které má dobrou vypovídací hodnotu, jedno vám teď naservírujeme. V dnešním souboji se utkají Equa bank RePůjčka a Home Credit konsolidace. Která z těchto dvou možností je výhodnější? Kde bude lepší jednání, kde se dočkáte zajímavějších podmínek? Hned si to povíme!

KonsolidaceEqua Bank – RePůjčkaHome Credit
Rozsah30 tisíc až 1 milion korun30 až 600 tisíc korun
Úrok / RPSN od4,7 / 4,81 %6,87 / 7,1 %
Lhůta splatnosti6 až 96 měsíců, tj. osm let24 až 96 měsíců, tj. osm let
PoplatkyNeNe

A je to jasné! Vítězem dnešního srovnání se stává Equa Bank, nicméně Home Credit není až o tolik pozadu a rozhodně jde o možnost, kterou není od věci zvažovat. Každému je ale jistě jasné, že možností na trhu je vlastně poměrně hodně. Můžete proto vybírat z několika dalších nabídek, stačí provést prosté srovnání a podívat se zejména na ukazatele jako je RPSN. Jedině ten totiž spolehlivě napoví, jestli je konsolidace úvěrů výhodná – nebo byste se měli podívat radši někde jinde. Při možnostech, jaké na dnešním úvěrovém trhu jsou, rozhodně není od věci se trochu porozhlédnout.

S Equa Bank máte možnost nastavit si například libovolnou výši splátky, což jen tak někde k dispozici nebude. Home Credit umožní si výši splátek měnit podle aktuálních potřeb. Doplňkové služby jsou zkrátka něco, bez čeho se nevyplatí na trhu vůbec působit…

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *