Nebankovní půjčka může pomoci každému

Domníváte se, že nebankovní půjčky jsou určené jen tzv. problémovým klientům, kteří nesplňují podmínky bank? Jste na omylu. Často si zde půjčují i lidé, kteří by na půjčku v bance dosáhli. Nebankovní sektor jim totiž nabízí různé výhody.

Do finančních potíží se může dostat kdokoliv a častokrát ani ne úplně vlastní vinou. Dochází například k případům, kdy se vrátíte z dovolené a najdete doma složenku se splatností na zítřek. Může se vám také porouchat pračka a v důsledku toho vám pak bude chybět pár tisíc na běžné výdaje. Podobných situací je mnoho a zpravidla je potřeba v nich jednat rychle. A to bývá hlavní důvod, proč lidé vyzkouší nebankovní půjčku.

O nebankovní půjčku požádáte během pár minut

Vyřizování v bance je podstatně delší. Chtějí si ověřit vaši schopnost splácet, hledají, zda se náhodou nenacházíte v nějakém registru dlužníků a tak dále.

Naproti tomu u nebankovních společností je vše zcela jinak. Žádost vyřídíte zpravidla pomocí elektronického formuláře na internetu a během několika minut se vám zástupci ozvou zpátky. Peníze můžete mít na účtu třeba do hodiny.

Nemusí být riziková, když se zachováte rozumně

Mezi lidmi přetrvávají názory, že nebankovní půjčky jsou vždy špatné. Tak to ale není. Koncem loňského roku vešel v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru a ten působení poskytovatelů úvěrů dost reguluje. Rizika tu samozřejmě jsou, ovšem vhodným chováním je snadno odstraníte.

Berte v úvahu, že mnohé úvěrové společnosti od vás nevyžadují prakticky nic. Například nebankovní půjčka Lendon je dostupná každému bez ověřování bonity, ručitele a zástavy. Musíte si tedy sami rozmyslet, zda budete mít na splátky. Pokud ne, raději si nepůjčujte, dostanete se do ještě větších potíží. Na druhou stranu jste-li zodpovědní, úvěr se vyplatí. Neodvádíte žádné poplatky za předčasné splacení, když budete platit včas, dostanete poslední splátku zpět. I to jsou lákadla, jež u mnohých bank nenajdete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *