Firma nemůže existovat bez toku informací

Základem úspěšnosti každého podnikání je mít čerstvé, aktuální informace. Nejde jenom o kurzy akcií na burzách nebo vzestupu či poklesu světových ekonomik, i malí podnikatelé musí mít zprávy o aktuálním vývoji ve společnosti kolem sebe, na tuzemském trhu, vědět o všem, co může jejich byť malou firmu nějak ovlivnit. A protože žijeme v moderní době, sají firmy veškeré tyto informace z internetu.

Data jako životodárná šťáva

Připojení k internetu je v současnosti pro malé, střední i velké firmy doslova životodárnou šťávou. Neobejdou se bez něj. Potřebují spojení se světem neustále, každý den, v podstatě nonstop. Proto se vyplatí mít spolehlivého poskytovatele internetu jako KW1 Casablanca. K dobru má více než 20 let zkušeností na telekomunikačním trhu, a proto může zajistit i vaší firmě nepřetržitý tok dat.

Každý má jiné nároky

Potřebujete-li připojit svoji firmu k internetu, potom KW2 firemní internet Praha nabízí garantované připojení do sítě bez jakýchkoli potíží. K dispozici je široké portfolio symetrických rychlostí a služeb, ze kterého si vyberete podle svých požadavků. Každá firma má přitom úplně jiné nároky. Třeba velké grafické studio či reklamní agentura potřebuje posílat ohromné objemy obrazových dat, zatímco malé firmě s jedním zaměstnancem postačí mnohem jednodušší připojení.

Funguje i ochrana proti kybernetické kriminalitě

Technologie pro připojení KW3 internet pro firmy Praha poskytují renomované české i zahraniční společnosti. K dispozici je připojení v kapacitách pohybujících se od jednotek megabitů až několik gigabitů, záleží na konkrétních požadavcích zákazníka. Výhodou je i zabezpečení připojení, které je stejně důležité jako připojení samotné. Součástí firemního internetu je proto i jeho ochrana proti DDoS útokům a všeobecně proti kybernetické kriminalitě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *