Hypotéka bez doložení příjmů pro ty, kterým banka nepůjčí

Aby měl každý možnost na své potřeby, sny, či plány získat peníze, vzniklo mnoho druhů úvěrů a hypoték. Často se dostáváme do situací, kdy si nemůžeme dovolit to, co bychom opravdu potřebovali. V bankách Vám ale půjčky zamítli? Ne každý má v bance dveře otevřené a to většinou ze dvou důvodů. První je, že posoudí Vaši schopnost splácet (bonitu) a druhý důvod jsou Vaše příjmy. Banka Vám hypotéku zamítne, pokud nemáte dostatečné příjmy. Je tu ale něco, co Vám může dát naději. Pokud byste i přesto byli schopni splácet hypotéku a tuto finanční vzpruhu právě potřebujete, pak je tu hypotéka bez doložení příjmu přímo pro vás.

vějíř

Pokud máte opravdu dobře promyšleno, zda zvládnete, vzhledem k Vašim příjmům, hypotéku měsíčně platit. Vše opravdu řádně zvažte, pokud jde o hypotéku bez dokládání příjmů. Jedná se ale o velmi výhodnou hypotéku, s dobou splácení až na 30 let a s úrokem od 3 až 5 p. a., proto nejsou měsíční splátky nikterak náročné. U bank se schvalování často protáhne až na několik týdnů. Chcete se tomuto vyhnout? Žádáte o co nejjednodušší způsob bez složitého papírování? Rádi byste měli své peníze co nejrychleji? Pak jste tady správně, od poskytnutí podkladů k zástavě nemovitosti, můžete u hypotéky bez dokládání příjmů, mít peníze již do 24 hodin.

U hypotéky bez dokládání příjmů se také vyhnete náhledu do registrů, proto je velmi vysoký počet takto schválených žádostí. Peníze z této půjčky, můžete použít na cokoliv, na příklad také na vyplacení exekucí i jiných dluhů. Oblíbenost tohoto finančního produktu se neustále zvyšuje, protože hypotéka bez doložení příjmů pomohla k penězům spoustě lidem a díky tomu si mohli vyřešit své finanční starosti. Jedinými požadavky jsou věk 18 až 90 let a zástava jakékoliv nemovitosti, z jejíž odhadní ceny dostanete vyplaceno až 70 %.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *