Půjčky, které už nezvládáte – řešením je konsolidace!

Každý to už možná někdy zažil, dostát svým finančním závazkům je v určitých případech prostě skoro nemožné. Sotva doplatíte jednu půjčku, čeká dalších pět na to, aby vám svými úroky připomnělo někdejší nerozvážnost. Pokud máte stále dost peněz a žijete bez větších omezení, nic se vlastně dohromady neděje, vše v pořádku v dohledné době splatíte. Pokud tomu ale tak ani zdaleka není, je namístě jediné řešení – konsolidace!

Nebojte se, tohle řešení využilo s úspěchem už spoustu lidí

Konsolidace je možná pro některé strašák, ale proč by tomu tak vlastně mělo být? Naopak, je to spíše pomocná ruka v době, když další možnosti spíše selhaly, a dokonce se objevila možnost v podobě exekučního řízení proti vaší osobě. Tedy situace, kterou vážně nikdo nechce zažít na vlastní kůži, protože jde přijít skutečně o mnohé. Není třeba si zoufat, protože už během pár dnů můžete mít jasněji – a konsolidovat všechny půjčky doslova pod jednou střechou.

Toto zajímavé řešení nabízí většina tuzemských bank, je to vlastně poměrně snadné a většinu práce odvedou bankovní úředníci přímo za vás. Co je tedy nutností? Zkrátka, v podstatě se musíte jen přihlásit a pochopitelně také aktivně spolupracovat. Pokud totiž máte skutečný zájem na řešení problému, ten je v tu chvíli už napůl vyřešen. A princip konsolidace jako takové je vlastně docela jednoduchý, skutečně v něm nemusíte hledat žádné složitosti.

kalkulačka

Pojďme si dát k dobru srovnání největších českých bank

V ohledu konsolidace máte hned několik různých možností. Pojďme si projít porovnání dvou největších českých bankovních domů, které mimo jiné také poskytují možnost konsolidace dřívějších úvěrů. Budete konsolidovat u České spořitelny? Nebo se naopak dostane ke slovu RePůjčka od Equa bank?

BankaEqua bankČeská spořitelna
Možný rozsah půjčky30 tisíc až jeden milion korun20 až 700 tisíc korun
Lhůta splatnosti6 až 96 měsíců (tj. osm let)12 až 120 měsíců (tj. deset let)
Úrok / RPSN od4,7 / 4,81 %6,9 / 10,7 %
Poplatky navícNeNe

 

Vítěz je tu poměrně jednoznačný, RPSN je v případě Equa bank dokonce poloviční – a to rozhoduje samozřejmě hned v první řadě. Konsolidace půjček u České spořitelny je tak spíše méně výhodná, oproti jiným alternativám na trhu ale může přinášet zajímavější podmínky. To vše si zjistíte velice jednoduchým srovnáním, které zabere jen několik minut vašeho času…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *