Jak seriózní je dnes nebankovní půjčka?

Možná si pamatujete to nadšení, když se na trhu objevily nebankovní půjčky. Lidé si začali půjčovat peníze, někteří bez rozmyslu a jejich neuvážený čin skončil problémy s exekutorem. Na trhu bylo mnoho podvodných společností a krátkodobé úvěry se začaly podobat lichvě. Změnu přinesla až novela zákona o spotřebitelském úvěru, která v České republice platí od prosince 2016.

Změny ve prospěch žadatelů o nebankovní půjčky ihned na účet

Novela zpřísnila podmínky pro poskytovatele nebankovních půjček. Až do prosince mohl nebankovní půjčku poskytovat de facto kdokoliv s živnostenským oprávněním. Na trhu bylo několik desítek tisíc nebankovních společností. Novela vyžaduje, aby každý poskytovatel prokázal základní kapitál k podnikání ve výši 20 milionů korun a musí také získat licenci od ČNB. O licenci mohly společnosti požádat do konce února 2017, ČNB jim pošle vyjádření do několika měsíců. Dá se předpokládat, že se trh výrazně změní a nebankovní půjčky online začnou poskytovat seriózní firmy. Právě to bude znamenat pro všechny žadatele obrovskou úlevu. Budou mít téměř 100% jistotu, že se nechytnou do spárů podvodníků.

Výhodně i nyní!

Aktuálně boduje Rerum Finance s. r.o., která nabízí nebankovní půjčky bez doložení příjmů. Tento typ půjček je velice oblíbený u lidí s nízkým příjem, u nezaměstnaných i u těch, kdo prostě nemají čas se při vyřizování půjčky zdržovat se zdlouhavým papírováním. Rerum poskytuje půjčky online, stačí vyplnit krátký online formulář a chvilku počkat na schválení půjčky. To se odehraje do několika minut ihned poté peníze míří na žadatelův účet. Je výhodou, že společnost má účty v několika bankách, takže peníze se na účtu žadatele objeví i do několika minut. Top nabídkou je rychlá nebankovní půjčkave výši 8000 Kč se splatností na 21 zdarma. Půjčit si může osoba starší 18 let.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *