Jak seriózní je dnes nebankovní půjčka?

Možná si pamatujete to nadšení, když se na trhu objevily nebankovní půjčky. Lidé si začali půjčovat peníze, někteří bez rozmyslu a jejich neuvážený čin skončil problémy s exekutorem. Na trhu bylo mnoho podvodných společností a krátkodobé úvěry se začaly podobat lichvě. Změnu přinesla až novela zákona o spotřebitelském úvěru, která v České republice platí od prosince 2016.

Změny ve prospěch žadatelů o nebankovní půjčky ihned na účet

Novela zpřísnila podmínky pro poskytovatele nebankovních půjček. Až do prosince mohl nebankovní půjčku poskytovat de facto kdokoliv s živnostenským oprávněním. Na trhu bylo několik desítek tisíc nebankovních společností. Novela vyžaduje, aby každý poskytovatel prokázal základní kapitál k podnikání ve výši 20 milionů korun a musí také získat licenci od ČNB. O licenci mohly společnosti požádat do konce února 2017, ČNB jim pošle vyjádření do několika měsíců. Dá se předpokládat, že se trh výrazně změní a nebankovní půjčky online začnou poskytovat seriózní firmy. Právě to bude znamenat pro všechny žadatele obrovskou úlevu. Budou mít téměř 100% jistotu, že se nechytnou do spárů podvodníků.

Výhodně i nyní!

Aktuálně boduje Rerum Finance s. r.o., která nabízí nebankovní půjčky bez doložení příjmů. Tento typ půjček je velice oblíbený u lidí s nízkým příjem, u nezaměstnaných i u těch, kdo prostě nemají čas se při vyřizování půjčky zdržovat se zdlouhavým papírováním. Rerum poskytuje půjčky online, stačí vyplnit krátký online formulář a chvilku počkat na schválení půjčky. To se odehraje do několika minut ihned poté peníze míří na žadatelův účet. Je výhodou, že společnost má účty v několika bankách, takže peníze se na účtu žadatele objeví i do několika minut. Top nabídkou je rychlá nebankovní půjčkave výši 8000 Kč se splatností na 21 zdarma. Půjčit si může osoba starší 18 let.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *