Nebankovní hypotéka může pomoci k penězům každému

Dostali jste se do situace, kdy byste potřebovali větší částku peněz, ale nevíte, kde ji získat? V dnešní době je jen málo lidí schopno šetřit si nějakou rezervu, a když se objeví nečekané výdaje, jako například rozbité auto, či cokoliv jiného, najednou není, kde peníze vzít.

 

Někdy situace nemusí být až tak akutní, ale možná už Vás nebaví bydlet již několik let ve stále nedokončeném domě, nebo potřebujete zrekonstruovat kuchyň, která pamatuje ještě vaši babičku. Důvodů, proč chtít peníze, může být opravdu mnoho. Možností, jak je získat, již mnohem méně.

 

Pokud jste se rozhodli jít do banky a vrátili se s nepořízenou, potom nezoufejte. Existují ještě totiž nebankovní hypotéky, které dávají šanci i těm, na které se banky dívají skrz prsty.

Co je nebankovní hypotéka?

Jedná se o hypotéku od nebankovní společnosti, tedy od takové, která nepodléhá kontrole České Národní Banky. Z toho důvodů má mnoho lidí z takové hypotéky strach. Pokud si ale vyberete správnou a férovou společnost, získáte podmínky stejně výhodné, jako v bance, ale schválení hypotéky rozhodně nebude takový problém.

kasa

U nebankovní hypotéky Vás totiž nečeká žádné dokládání příjmů, nahlížení do registrů, ani dokazování účelu hypotéky. Vyhnete se tak složitému papírování a ušetříte mnoho času. Pro získání nebankovní hypotéky jsou pouze dvě podmínky. Tou první je věk minimálně 18 a maximálně 90 let a tou druhou je zástava nemovitosti. Zda je nemovitost ve Vašem vlastnictví, nebo bude někdo z Vašich blízkých ručit za Vás, na tom nezáleží.

 

Pro získání nebankovní hypotéky je tedy nutné doložit pouze své doklady, případně doklady spoludlužníka a fotografie nemovitosti, kterou budete zastavovat. Potom můžete získat až 70% z odhadní ceny nemovitosti do 24 hodin. Hypotéku přitom můžete splácet až 30 let a úrok získáte stejně nízký, jako v bance.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *