Investiční skupina Davida Rusňáka nabízí investice do dluhopisů a podílových fondů

??????????????

Značka investičních podílových fondů CZECH FUND, která spadá pod investiční skupinu DRFG, nabízí investice do komerčních nemovitostí. Jedná se především o nákupní zóny umístěné napříč Českou republikou. Fond přináší klientům stabilní zhodnocení, které se dlouhodobě pohybuje v rozmezí 4–5 % a navíc do něj může investovat téměř každý. Nejnižší možná částka, kterou lze do fondu investovat, je totiž pět set korun.

Pro klienty, kteří ale chtějí investovat větší peněžní částky, nabízí investiční skupina Davida Rusňáka dluhopisy, které jsou diverzifikovány do třech hlavních oblastí. Je tedy možné investovat do dluhopisů diverzifikovaných napříč skupinou, do budování telekomunikačních sítí a do nákupů komerčních nemovitostí. Dlouholetý seriózní přístup všem klientům dokazuje, že se nejedná o pyramidovou hru neboli letadlo. Investiční skupina DRFG se totiž řídí jasnou investiční filozofií, která upřednostňuje investice v oborech, jimž dobře rozumí, v lokalitách, které jsou jí kulturně i geograficky blízké a v projektech, kde můžeme získat významný rozhodovací podíl.

DRFG na konci roku koupila 12 nemovitostí

Nákup dvanácti retailových parků po celé České republice byla vloni největší akvizice skupiny DRFG. Další akvizicí byl pak nákup obchodní zóny v Litoměřicích a také historického domu v Údolní ulici v Brně.

Aktuální hodnota nemovitostí v portfoliu investiční skupiny Davida Rusňáka je 6,3 miliard korun. Rozhodně to ale není jediná oblast, na kterou se skupina zaměřuje. Mezi další zájmy patří i telekomunikace a finanční služby.

DRFG sbírá pozitivní recenze

Nejen recenze na finančně poradenských webech, ale i diskuze samotných klientů pozitivně hodnotí fungování skupiny DRFG, a především jejích finančních konzultantů. Pracují mezi nimi totiž pouze špičkový odborníci z oblasti finančně analytických oborů, finančního práva a také lidé s rozsáhlými zkušenostmi z distribuce finančních služeb. A právě synergie mezi těmito oblastmi přináší zásadní přidanou hodnotu v rámci finančních služeb.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *