Půjčku lze získat i bez registrů a dokládání příjmů

Díky zpřísnění pravidel je pro některé klienty takřka nemožné získat půjčku v bance. Existují nebankovní společnosti, které těmto žadatelům vyjdou vstříc a tak lze půjčku získat i bez registrů a dokládání příjmů.

Půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru

Mezi oblíbený produkt, který toto umožňuje jsou rychlé půjčky bez doložení příjmů a nahlížení do registru. Sjednáte si je online a uživatel získává celou řadu výhod:

  • rychlé sjednání přes internet
  • stačí jeden doklad
  • bez nahlížení do registrů
  • bez dokládání výše příjmu
  • peníze do hodiny od schválení půjčky

Tyto půjčky jsou vhodné pro žadatele, kteří příjem mají, ale z nějakého důvodu jej nechtějí či nemohou dokládat a zároveň mají negativní záznam v registru dlužníků, například za pozdní platbu. Nebankovní společnosti mají zákonem danou povinnost žadatele o půjčku řádně prověřit, nicméně způsob, jakým to provedou, je čistě na nich. Sjednání půjčky přes internet šetří čas i peníze za případné dojíždění na vzdálenější pobočku. Žádosti jsou přijímány dvacet čtyři hodin denně, bez ohledu na to, zda je běžný pracovní den nebo svátek.

Nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu

Nebankovní rychlé půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru jsou poskytovány pouze v v částkách do 10 000 Kč. U některých poskytovatelů je možné získat první půjčku zdarma. Nejedná se o žádný podvod. Nově registrovaný zákazník si půjčí částku do 10 000 Kč. Tyto peníze je potřeba vrátit v řádném termínu, pak je půjčka zcela bez poplatků a úroků. Při prodloužení půjčky je nutné naopak zaplatit poplatek i úroky. Půjčka zdarma má za cíl získat nové zákazníky, kteří se budou opakovaně vracet půjčit si peníze.

Půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru jsou bezúčelové a je tak zcela na vás, jak s půjčenými penězi naložíte.  Tyto malé půjčky by neměly sloužit jako finanční rezerva, naopak jsou vhodné k překlenutí krátkodobého nedostatku peněz, například pár dní před výplatou. Stejně tak si nepůjčujte peníze, pokud z nich hodláte zaplatit další půjčku.

Nabídka nebankovních úvěrů je skutečně velmi pestrá. Rychlé půjčky bez registru a dokládání příjmů mohou dostat ženy na mateřské, nezaměstnaní, senioři i začínající OSVČ. Požádat si o půjčku může prakticky každý žadatel starší 18 let. Výjimkou nejsou ani půjčky pro studenty.

Vyhněte se takovým poskytovatelům, kteří chtějí za půjčku vysoký poplatek předem. Výjimkou je ověřovací poplatek ve výši 1 Kč, kterým se ověřuje skutečný majitel uvedeného účtu. Pro získání půjčky je potřeba mít platný doklad totožnosti, vlastní účet, přístup na internet a také mít alespoň minimální příjem, ačkoliv se nedokládá.

Půjčky bez registru jsou nejvyhledávanější

Nejvíce vyhledávané jsou půjčky bez nahlížení do registru. Někteří zákazníci mají za sebou úvěry, u kterých měli potíže se splácením. Vybrat si tento typ půjčky může zájemce u větší či menší nebankovní společnosti, která má licenci udělenou Českou národní bankou. Zda tomu tak je, si můžete ověřit přímo na stránkách ČNB.

Žádosti o půjčku jsou posuzovány ihned, přičemž ani výplata netrvá déle než 15 minut od schválení žádosti. Záleží na tom, zda máte účet u stejné banky jako daná společnost. Mezibankovní převody jsou otázkou několika hodin.

Vždy je velmi důležité si ujasnit, zda půjčku skutečně potřebujete. Každé zbytečné zadlužení stojí čas, peníze a v neposlední řadě i mnoho starostí, pokud nečekaně přijdete o zdroj příjmu a nemáte z čeho splácet. I snadno dostupná mikropůjčka je pořád půjčka, proto je potřeba se podle toho náležitě chovat. Její nesplacení má mnohem horší důsledky, než byste očekávali.

 

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *