EK přináší řešení všem, kteří chtějí šetřit

Zkuste si položit jednoduchou otázku: kolik byste asi za rok dokázali ušetřit peněz za výdaje spojené s odběrem energií, pokud byste získali lepší nabídku? Možná, že vás to překvapí, ale je to více než několik tisíc korun! Pokud si myslíte, že to není možné, zkuste se tedy podívat na statistické údaje, které vám poskytne Energetická kancelář. Podle těchto dat to může každý zákazník ušetřit až 30% ročně. Přitom způsob, jak najít spolehlivého dodavatele s nízkými cenami a jak uzavřít dlouhodobě výhodnou smlouvu, je téměř na dosah ruky. Nevěříte? Pak vás tedy musíme seznámit s možností zapojit se do energetické soutěži.

Energetická soutěž – jediná soutěž, v níž vyhrává každý

Energetická soutěž funguje na velmi podobném principu jako srovnávače mobilních tarifů. V podstatě jde o aukce, v níž dodavatelé energií přicházejí se stále lepšími nabídkami, aby získali každého spolehlivě platícího zákazníka. Tedy vás. Vyhrávají ti dodavatelé, kteří nabízejí optimální podmínky a příznivé ceny. Koncový zákazní vyhrává vždy.

Pravděpodobně o energetické soutěži slyšíte poprvé, neboť více než 70-80% domácností stále přeplácí spoustu peněz svým dosavadním dodavatelům energií. A to navzdory faktu, že energetické aukce jsou zcela dostupné a legální již několik let. Vyhledání prověřeného dodavatele levnější dodávky plynu či elektrické energie je jednoznačně nejrozšířenější službou, kterou EK klientům nabízí. Dosud jí využilo více než 100 000 spokojených zákazníků. Chcete k nim patřit?

Důležité informace

Jak vlastně takové energetické soutěže neboli aukce dodavatelů energie fungují ? Je to snazší, než si myslíte a my vám to rádi vysvětlíme. Respektive dozvíte se to vzápětí poté, co nás kontaktujete a domluvíte si schůzku s naším obchodním zástupcem. Ta může proběhnout v čase a na místě, které vám bude plně vyhovovat, s velkou pravděpodobností u vás doma.

Domluvte si schůzku se zástupcem EK. A načerpejte novou energii

Přestože samotná realizace této soutěže je poměrně náročnou záležitostí, neboť

si vyžaduje značné znalostí z oblasti legislativy, právních předpisů a úkonů s jejím průběhem spojených, máme pro vás dobrou zprávu. Pracovníci společnosti Energetická kancelář mohou velkou část administrativních záležitostí a byrokratických postupů zařídit za vás. Veškeré detaily budoucí spolupráce můžete probrat během sjednané schůzky s pracovníkem EK. Na ní si rovněž můžete položit řadu pro vás důležitých otázek a také si pečlivě projít veškeré potřebné dokumenty, které se ke změně dodavatele energií vztahují.

Změnu aktuálního dodavatele nechejte na EK. Jsou mistři svého oboru

Je zřejmé, že prvním krokem, který směřuje k jedinému cíli, a to najít levnějšího a spolehlivého dodavatele energií, bude vypovězení stávající smlouvy. Také je nutné připravit smlouvy s budoucím distributorem energie. Tato záležitost se může protáhnout na 2 až 3 měsíce, hodně záleží i na ochotě a přístupu stávajícího distributora. Poté budete moci naplno využívat všech služeb nového distributora, a to zejména daleko výhodnější ceny dodávané energie.

Pokud se právě teď chystáte změnit svého nespolehlivého a drahého dodavatele energií, je k tomu nejvhodnější doba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *