Podnikatelé pracují online odkudkoliv, a to díky hostované službě iPodnik

Současným trendem v podnikatelském světě je pracovat z druhé strany planety. Pokud vykonáváte veškeré činnosti skrze internet, tak i vy se můžete v zimním období odebrat do teplých krajin. Ideálním řešením pro řízení firmy na dálku je iPodnik. O co se jedná? A jak systém funguje?

V podstatě se jedná o kancelář v cloudu, takže s firemními programy i daty můžete pracovat odkudkoliv a kdykoliv, aniž byste se nacházeli fyzicky v kanceláři. Velkou výhodou je, že si necháte nastavit všechno na míru přímo vaší společnosti, a navíc ušetříte náklady na infrastrukturu a správu.

Všechno na jednom místě

Všechno, co ke svému podnikání potřebujete, máte na jednom místě, a to ekonomický software, úložiště dokumentů, ale i firemní aplikace, kalendář, úkoly a podobně. Jestliže nechcete kupovat licenci na Microsoft Office pro každý počítač ve vaší společnosti, také nemusíte, neboť se dá využít Office 365, jenž umožňuje exchange online.

Jednoduché a intuitivní ovládání

I když nemáte s cloudovým řešením žádné zkušenosti, nevadí, protože systém iPodnik je nastaven tak, aby se v něm vyznali i laici a jedinci technologiemi nepolíbení. Soubory můžete na vzdálenou plochu kopírovat či přenášet, jako je tomu v klasickém operačním systému Windows.

Určitě vás nadchne, že máte daňové účetnictví online, a to díky systému Pohoda. Vhodný je pro malé a střední organizace, které účtují podle české legislativy. Služba iPodnik nabízí všechny jeho funkce, a to i ukládání či archivaci.

V případě, že budete mít jakýkoliv problém, stačí kontaktovat podporu, která vám je neustále k dispozici. Všechno společně vyřešíte k vaší maximální spokojenosti.

Ještě na závěr musíme zmínit, že hostovaná služba vyhrála v soutěži WebTop100 ocenění za nejlepší web v oblasti IT.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *