Pohovky a křesílka dělají dokonalé obývací pokoje

Chcete do obývacího pokoje dostat celou rodinu? Dejte každému členovi jeho prostor. K tomu skvěle slouží různá křesla, křesílka i menší pohovky. Ale pohodlí lze takto roztáhnout vlastně po celém bytě i domě a malé obývací koutky plné pohodlí a současně soukromí udělat v každém volném místě.

Obývák má každému nabídnout ideální sezení

Obývací pokoj je místo, kde prostě děláme veškeré činnosti v sedě. Koukáme se na své oblíbené seriály, sledujeme sportovní utkání i zpravodajské pořady, čteme si, hrajeme hry, ať již na konzolách nebo deskové, mnohdy i jíme, či si prostě jen u čaje a kávy povídáme. Základem obývacího pokoje už dávno není obývací stěna sloužící jako výstavka rodinného skla. Je to jednoznačně pohodlné sezení.

U sedací soupravy se jen stěží trefíme do potřeb každého člena rodiny. Někdo potřebuje sedák hluboký, jiný méně, někdo sezení vyšší, nižší, měkčí, tvrdší… Prostě co člověk, to jiné preference. Řešení je přistoupit k sezení v obývacím pokoji jako ke skládačce. Složit jej z více druhů křesel, křesílek a pohovek. A sedačku ponechat též, nebo prostě vynechat. Tohle už závisí na tom, o jak velkém obytném prostoru se v tom kterém konkrétním případě bavíme. Určitě však na křesla do obývacího pokoje nezapomeňme.

Bez ladu a skladu to být nemusí

Díky možnosti vyhledat dnes nábytek na více e-shopech současně dokážeme se zařizováním doslova kouzlit. Pohovky, křesla, křesílka, tohle vše se nám ladí snáz do jednoho ladicího a harmonického celku. K velké sedací soupravě do U či do L v neutrálnější barvě, která je navíc dominantou prostoru, si však můžeme dovolit i jedno, dvě či tři zcela jiná solitérní křesílka. Kompaktnost prostoru určitě nenaruší. Nebo volte kombinaci pohovky a křesel. K mnoha pohovkám se dají dokoupit i přímo křesla k danému modelu. S výběrem vám pomůže vyhledávač nábytku a dekorací Inhaus.cz.

Vsaďte na křesla

Jaká křesla do obývacího pokoje? Vsaďte na designová, která budete milovat kvůli jejich jedinečnosti. Polohovatelná křesla a ušáky si zas zamilujete pro jejich pohodlí. Relaxační křesla nás umí masírovat i pohoupat. Parádu udělají i na prostor nenáročná malá čalouněná křesílka, zejména ta s područkami. Svěže a přírodně zas mohou vypadat ta ratanová.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *