Pořídit raději smart hodinky, nebo fit náramky?

Nositelná zařízení jsou dnes běžnou součástí našich životů. Obyčejné hodinky nahradily chytré náramky a chytré hodinky propojené s telefonem. Také o takovém doplňku uvažujete? Pak zřejmě přemýšlíte nad tím, zda investovat do větších hodinek, nebo do menšího náramku.

Smart hodinky dnes seženete v celé řadě provedeních. Malé velké, chytré a ještě chytřejší. Od různých značek, za různé ceny. S GPS, zabudovanou kamerou, digitální, s dotykovou obrazovkou nebo s klasickými ručičkami. Jak se v tom pak má člověk vyznat?

Nejdříve si rozmyslete, jaké funkce vyhledáváte

Chcete skutečně hodinky dotykové s plnohodnotným barevným displejem, na kterém uvidíte příchozí zprávy, hovory a celou řadu dalších informací? Pak hledejte opravdu v kategorii chytrých hodinek a připravte si několik tisíc korun.

Jestliže vám jde hlavně o sledování počtu kroků, srdečního tepu, spánku a pohybu, možná budou lepší volbou fit náramky. Jsou levnější a menší, takže perfektně sednou i na dámskou ruku.

Jste-li sportovec tělem i duší, orientujte se přímo na kategorie sportovních hodinek. Ty bývají vybavené GPS, dokáží zaznamenávat různé sporty, zaznamenají vám i trasu vašeho běhu včetně výškového profilu, změří využití kyslíku v krve a mnoho dalšího.

Preferujete hranatý, nebo kulatý tvar?

Tato otázka je poměrně důležitá. Kulaté hodinky připomínají klasický styl, hranaté působí moderněji. Každému se líbí něco jiného. A nejde pouze o vzhled hodinek, nýbrž i o to, jak budou vypadat na vaší ruce. Je docela rozumné jít nejdříve do obchodu a pár hodinek si vyzkoušet, abyste viděli, jak vám sednou. Dámské smart hodinky bývají obecně menší, výrobci myslí i na hubené ženy – je však třeba pečlivě vybírat.

Jde vám o značku?

Na tuto otázku si odpovězte zcela upřímně. Pro někoho je věcí prestiže a stylu nosit hodinky s jablíčkem, jiný investuje peníze raději do vzdělávání či cestování, nelpí tolik na materiálních věcech. Je-li to i váš případ, prozkoumejte chytré hodinky a náramky značky CARNEO, jež vznikla v roce 2009. Vyznačuje se právě cenovou dostupností.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *