Prodejní stánek, nebo altán? Obojí! Zkrátka multifunkční párty stan!

Obsah

Plánujete večírek pod širým nebem? Prezentaci své značky na veletrhu? Chcete prodávat zboží na farmářských trzích? Rádi byste na své zahradě altán, který vám za horkých letních dní a večerů poskytne útočiště? Pořiďte si praktický a multifunkční párty stan! Ten vše zvládne na výbornou! 

Párty stany jsou nadmíru sofistikovanými zařízeními. A multifunkčními. Párty stan vám zastřeší raut, nahradí prodejní stánek, zahradní altán a poslouží i jako stan výstavní. Zkrátka toho zvládá opravdu hodně.

Stan rychle složíte i rozložíte

Hlavní výhodou nůžkového párty stanu je rychlost jeho rozložení i složení. Sestavení stejně jako složení stanu je otázkou několika minut. Ve složeném stavu stan navíc nezabírá téměř žádné místo. Snadné je jeho skladování i transport.

Je libo malý či větší?

Jak velký stan potřebujete? Jen malý s rozměry 2 × 2 metry? Větší 3 × 2 metry? Velký 6 × 3 metry? Nebo něco mezi těmito rozměry? Na e-shopu expodum.cz, který se na prodej párty stanů specializuje, najdete všechny. Párty stany různých velikostí i barev, z nichž si zcela jistě vyberete model, jenž vám bude po všech stránkách vyhovovat. 

Stabilní konstrukce s pětiletou zárukou 

V nabídce najdete nůžkové stany šesti barev – bílé, červené, zelené, černé, modré i kanárkově žluté. Jaká barva se vám zamlouvá? Estetická černá, nebo veselá žlutá? Všechny stany nezávisle na barvě jsou vybaveny stabilní, ať již ocelovou či hliníkovou konstrukcí, s níž je spojena prodloužená pětiletá záruka. Tak si je výrobce odolností svých stanů jistý.

Párty stan reklammním stánkem? Proč ne?

V portfoliu e-shopu najdete stany levné vhodné pro běžné použití, ale i ty dražší pro podnikatelské a prezentační účely. Majitelé firem mají jedinečnou možnost stan využít i jako reklamní nosič. Možný je totiž potisk stanu reklamním potiskem, který z obyčejného stanu udělá reklamní stánek. Takový stan vám tedy bude dělat reklamu všude, kde jej postavíte. Reklamu, která vás nevyjde na jedinou korunu! Praktické, že?

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *