Finanční poradci doporučují: Je dobrý čas zpeněžit investiční zlato

Máte úspory uloženy v investičním zlatu a hodily by se vám aktuálně peníze na záchranu firmy, či jako soukromá injekce kvůli poklesu příjmů? Prodejte své investiční slitky.

Většina akcionářů různých dříve oblíbených firem dnes počítá „koronavirové“ ztráty. Kdo však peníze ukládal do investičních slitků, ten si teď může gratulovat. Investiční zlato stouplo na ceně. Ale prodat se vyplatí i slitky drahých kovů.

Výkup zlata dnes zachraňuje firmy, podnikatele i soukromníky

Bude cena zlata ještě stoupat? Možné to sice je, ale kdo potřebuje aktuálně řešit pokles příjmů, má příležitost výhodně a se ziskem prodat jak zlato, tak další kovy. Rychlé peníze z prodeje mohou zachránit i vás. Je zbytečné spoléhat se na podporu státu, kterou je akorát tak nabídka, že se můžete „výhodněji“ zadlužit. Své zlato proměňte na soukromý záchranný balíček a restartujte svůj business či sebe sama.

Zlaté slitky vykupují v Obecním domě v Praze

Specializovaný obchod firmy Zlaté mince Numismatika se kromě mincí specializuje rovněž na prodej a výkup investičních slitků. Výkup zlata u tohoto obchodníka vám ušetří řadu problémů, pokud jde o prodej slitků. Společnost totiž vykupuje skutečně od velkého množství rafinérií. Tady nenarazíte na to, že zrovna od té vaší obchodník nevykupuje. S největší pravděpodobností totiž vlastníte slitek od některé z těchto společností: USB, Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson&Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Munze Osterreich, Sempsa, Umicore či Valcambi. A od nich prodejna v Obecním domě slitky vykupuje.

Zúročte své investice

Pojďte prodávat. Cena zlata je nejvýš za posledních 10 let. Právě teď je vaše investice skutečně dobře zhodnocena, tak neváhejte. Prodej zlata se skutečně vyplatí.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *