Opusťte demotivující prostředí poradenské firmy. Znáte brokerpool?

Znáte ty situace, kdy se musíte do něčeho nutit? V tom případě stojí za to pouvažovat nad tím, zda skutečně děláte práci, která vás naplňuje a baví. Tyto předpoklady jsou totiž vždy zásadní pro úspěšnou kariéru. Pokud se totiž musíte do práce nutit, zpravidla neodvádíte zcela stoprocentní výkon. V případě práce finančního poradce se to samozřejmě odráží i na vašich finančních výsledcích. Možná problém ale není ve vás, ale v demotivujícím prostředí.

Váš výkon ovlivňuje prostředí okolo vás

Demotivující prostředí může velice snadno vzniknout třeba v klasické multilevel společnosti, pro kterou pracuje drtivá většina finančních poradců. Tento princip je založen na kolektivním úspěchu i kolektivní vině. To je ideální pro ty finanční poradce, kteří se zpravidla jen vezou, ale naopak značně demotivující pro ty, kteří skutečně mají výsledky. Tušíme, že i to je váš případ. Ačkoliv MLM společnost je vhodná do začátku, kdy opravdu může pomoci začátečníkovi, časem ji přerostete. To je situace, kdy je potřeba se osvobodit. Lákají i vás věci jako:

  • Svoboda podnikání
  • Možnost budování vlastní firmy
  • Vyšší provize

Asi se nemusíme dvakrát ptát. Zatímco pokud pracujete pro klasickou poradenskou společnost, musíte plnit tabulky a jste svazováni určitými smlouvami na nabízení konkrétních služeb, pokud se postavíte na vlastní nohy, můžete podnikat svobodně. K tomuto účelu je velmi vhodné vybrat si některý broker pool. To je totiž servisní společnost, která vám poskytne určité zázemí, ale ponechávám veškerou svobodu, která je důležitá pro poskytování kvalitní finančních produktů podle vašeho nejlepšího přesvědčení.

Kvalitní finanční poradenství dělají lidé

V brokerpoolech působí finanční poradci, kteří už mají něco za sebou. Nejsou to vyjukaní zajíčci, ale zralé osobnosti. Nechtějí doplácet na prohry jiných, díky tomu mohou mít vyšší provize a širší okruh spokojených klientů, kteří jsou výhradně jejich. Je na každém, zda severe odvahu a tuto cestu zkusí.

 

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *